Demonstrace Česko proti vládě. Václavské náměstí 16. 9. 2023

Demonstrace Česko proti vládě. Václavské náměstí 16. 9. 2023 Zdroj: Zbyněk Pecák

Demonstrace Česko proti vládě. Václavské náměstí 16. 9. 2023
Demonstrace Česko proti vládě. Václavské náměstí 16. 9. 2023
Demonstrace Česko proti vládě. Václavské náměstí 16. 9. 2023
Demonstrace Česko proti vládě. Václavské náměstí 16. 9. 2023
12
Fotogalerie

Rajchl porazil bídu a nyní porazil i matematiku. Na demonstraci mu přišlo sedm milionů demonstrantů

Jindřich Rajchl, Okamura z Wishe, kráčí od úspěchu k úspěchu. Český patriot a člověk, který se každý den pere za obyčejné lidi, to i tentokrát znovu dokázal. Poté, co se mu podařilo porazit bídu, neusnul na vavřínech, makal, oka nezamhouřil a nyní přišel s dalším dechberoucím úspěchem. V sobotu na Václavském náměstí porazil matematiku.

Ačkoliv podle vládou ovládaných médií, což jsou všechna média kromě těch, která píšou to, co Rajchl chce, se sobotní demonstrace pořádané Rajchlem zúčastnilo pouze kolem patnácti tisíc osob, Rajchl to vidí jinak.

„Je to nesmysl s cílem nás poškodit a ukázat, že nejsme tak silní. Ale opak je pravdou. My jsme ještě silnější než silní. Jsme nejsilnější. Podle našich nezávislých výpočtů přišlo na demonstraci sedm milionů lidí. To už je víc než polovina obyvatel České republiky,“ domnívá se stínový premiér Jindřich Rajchl.

„Fotografie z demonstrace jsou nepřesné a vytržené z kontextu. Lidé nebyli na demonstraci celou dobu. Odcházeli a přicházeli. Střídali se. Navíc kvůli Fialově drahotě jsou lidé podvyživení a hubení. Na jeden metr čtvereční se vejde po zásahu Fialy dvanáct až třicet vlastenců,“ prozradil Rajchl.

„Demonstranti se rovněž nacházeli i pod povrchem náměstí. Ti nejsou na fotkách vidět vůbec. Osobně jsem během demonstrace s kalkulačkou demonstranty počítal a vyšlo mi sedm milionů. S každým jsem si podal ruku a prodal mu tričko s nápisem PRO. To proto, aby bída znovu nezaútočila. Je potřeba pamatovat na to, že jsem sice bídu porazil, ale ta mrška se může kdykoliv vrátit, takže se člověk musí otáčet,“ nastínil Rajchl způsob, kterým se mu podařilo porazit bídu.

Za využití selského rozumu a unikátních matematických postupů to tak Jiří Rajchl skutečně dokázal a matematiku porazil. Sedm milionů demonstrantů na Václavském náměstí provolávalo jeho jméno a někteří dojetím plakali. Konečně totiž přišel spasitel, který za ně vyhrál nad matematikou.

Přítomní demonstranti totiž s matikou zápolili již od dětství, stejně jako s českým jazykem, prvoukou nebo zeměpisem. Nyní přišel někdo, kdo na matematiku vyzrál, a toho si oni cení.

Podle Rajchla však tímto vítězstvím rozhodně nekončí. Jeho práce není hotová.

„Je ještě spousta věcí, které musíme porazit. Musíme porazit imigranty. Je taky třeba porazit elity a tak dále. Můj boj rozhodně nekončí. V první řadě musíme sesadit vládu. Volbami to nezvládneme, tak je sesadíme demonstracemi. Potom se prohlásím za premiéra a bude,“ zasněně nahlédl Rajchl do budoucnosti. Jakmile totiž jednou porazil matematiku, tak na počtu demonstrantů již nebude v budoucnu záležet a to je hlavní.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Demonstrace Česko proti vládě na pražském Václavském náměstí je však skutečností.

Video placeholde
Demonstrace Česko proti vládě. Václavské náměstí 16. 9. 2023 • Martin Bartkovský

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete zakoupit a poslechnout v našem Ikiosku >>>