Elon Musk šokoval nedávno své fanoušky fotografiemi, na kterých dává polibek robotkám

Elon Musk šokoval nedávno své fanoušky fotografiemi, na kterých dává polibek robotkám Zdroj: Twitter / Daniel Marven

Celebrity s opravdu podivnými koníčky
Elon Musk
Elon Musk
Elon Musk prodal další akcie Tesly
16
Fotogalerie

Elon Musk se chce stát nejmocnějším člověkem světa. Po Twitteru chce koupit i české řetězové e-maily

Americký miliardář, filantrop a vizionář po Twitteru hodlá koupit další velikou sociální síť. České řetězové e-maily. Elon Musk doufá, že se tímto nákupem stane nejmocnějším mužem na světě.

„Když jsem si koupil Twitter, domníval jsem se, že dokážu zasáhnout většinu populace, ale ukázalo se, že jsem se mýlil. Lidé seniorního věku, lidé s nižším vzděláním a nižším množstvím zubů se na Twitter příliš nehrnou a veškerý svůj čas tráví na řetězových e-mailech. Přiznám se, že to jsem tehdy podcenil,“ přiznal Musk.

„Jelikož nejsem zvyklý prohrávat, rozhodl jsem se, že vkročím i na tuto pro mě neprobádanou půdu a koupím jednu z největších sociálních sítí pro tuto sortu lidí, a to jsou české řetězové e-maily,“ dodal Musk jedním dechem.

Odborníci se shodují na tom, že pokud Musk dotáhne nákup českých řetězových e-mailů do konce, stane se nejmocnějším člověkem na světě.

„České řetězové e-maily jsou opomíjenou sociální sítí, ačkoliv skýtá stovky tisíc, ba i milionů uživatelů. Navíc oproti jiným sociálním sítím zde neexistuje žádná diskuse. Uživaté řetězových e-mailů daný e-mail berou jako nezpochybnitelnou pravdu. Cokoliv se na řetězových e-mailech dočtou, vnímají jako fakt. Je to velmi silná zbraň a ve světě sociálních sítí je to naprostý unikát,“ domnívá se Adam Sluka, který se dlouhodobě věnuje sociálním sítím.

Zatímco Elon Musk pomalu chystá kupní smlouvu, čeští uživatelé českých řetězových e-mailů se bouří.

„To je konec svobody slova. Zrovna ráno mi přišel hromadný mail, ve kterém se psalo, že Musk bude přidávat do řetězových e-mailů čipy a že to bude ještě horší než očkování. Mám řetězové e-maily ráda, ale pokud ten prodej dopadne, budu nucena odejít. Nechci mít v sobě Muskovy čipy,“ bojí se uživatelka hromadných e-mailů Hana Vlahá, která si až do teď řetězové e-maily jenom pochvalovala.

„Díky řetězovým e-mailům jsem byla vždy o krok před ostatními a hlavně mi otevřely oči. Dozvěděla jsem se, že Petr Pavel je hologram řízený CIA a že Fiala tajně chodí s Ukrajinkou. Proto cpe všechny peníze, které patří našim samoživitelkám, právě na Ukrajinu. Ale o tomhle se v médiích nemluví, protože jsou média podplacená. Řetězové e-maily byly vedle některých facebookových skupin poslední oázou čisté pravdy a teď nás o to chce Musk připravit,“ rozplakala se paní Vlahá.

Ta ve svých pochybnostech o budoucnosti českých řetězových e-maileů není rozhodně sama. Další a další uživatelé českých řetězových e-mailů se pod tíhou řetězových e-mailů zaměřených proti Muskovi cítí podvedení a hlavně ohroženi.

„Přišel mi řetězový e-mail, že Musk bude lidem e-mailem domů posílat Ukrajince. To už je fakt vrchol,“ postěžoval si Vlastimil Bolák, další z mnoha zklamaných uživatelů českých řetězových e-mailů.

Elon Musk však prohlásil, že si váží všech uživatelů českých řetězových e-mailů a že se nemusí ničeho bát, protože žádné změny nechystá.

„České řetězové e-maily jsou dokonalost sama. Tam opravdu není potřeba nic měnit a ani do nich jakkoliv zasahovat,“ ubezpečoval Elon Musk. Jakmile se stane vlastníkem českých řetězových e-mailů, hodlá rozeslat hromadný řetězový e-mail, který uživatele sítě dozajista uklidní. Protože co je psáno v řetězovém e-mailu, to je pravda.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Skutečností ale například je prázdný projev Petra Pavla ve sněmovně.

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete zakoupit a poslechnout v našem Ikiosku >>>