Válka světů v Jihlavě. Senátní volby tu explicitně ukazují rozervanost české společnosti

Válka světů v Jihlavě. Senátní volby tu explicitně ukazují rozervanost české společnosti Zdroj: Zbyněk Pecák

Válka světů v Jihlavě. Senátní volby tu explicitně ukazují rozervanost české společnosti
Válka světů v Jihlavě. Senátní volby tu explicitně ukazují rozervanost české společnosti
Válka světů v Jihlavě. Senátní volby tu explicitně ukazují rozervanost české společnosti
Válka světů v Jihlavě. Senátní volby tu explicitně ukazují rozervanost české společnosti
Válka světů v Jihlavě. Senátní volby tu explicitně ukazují rozervanost české společnosti
14
Fotogalerie

Babiš odhalil polistopadový kartel. Řídí ho Michal z Kouzelné školky. Za nitky tahala i Aťka Janoušková

Poslanec Andrej Babiš po neúspěšných senátních volbách předstoupil k novinářům, kteří se ho ptali, co stojí za neúspěchem hnutí ANO, aby konečně odhalil největší zlo v České republice.

„My jsme měli dobré kandidáty. Kvalitní kandidáty, přičemž jenom jeden kandidát je trestně stíhaný, což považuji za úspěch,“ začal Andrej Babiš svůj proslov.

„Šlo nám o tom, aby se naši občané tady u nás měli lépe. To se nám bohužel nepodařilo. Naši lidé neuspěli, takže e lidé budou mít špatně. Já to ale voličům nevyčítám. Oni za to nemohou. Za to může polistopadový kartel, který podporuje Vystrčila. Je to Koller, Klus, Kalousek a další. Ale to jsou pouze pěšáci.

Všehoschopní mafiáni a hrdlořezové jsou řízeni kápem celého kartelu, kterým není nikdo jiný než Michal z Kouzelné školky. Svého času byla šedou eminencí tohoto kartelu dokonce Aťka Janoušková, než se jí kartel rozhodl zbavit,“ odhalil Andrej Babiš zákulisí nejmocnějšího kartelu v Evropě, který se neštítí vůbec ničeho.

Po odhalení Kartelu se začala objevovat první svědectví lidí, kteří se stali obětí právě onoho Kartelu.

„Půjčil jsem si od kartelu nějaké peníze, abychom měli na splátku hypotéky. Žena plakala, ať to nedělám, že tyhle lidí jsou zlí. Že lidé jako Koller, Klus, Janoušková nebo Jiřina Bohdalová, že ti jdou přes mrtvoly. Já hlupák neuposlech. Půjčil jsem si na vysoký úrok a když jsem potom neměl na splátky, přišel kartel za mnou domů,“ plakal při vzpomínce na návštěvu kartelu pan Jaromír z Brna.

Přišel sám šéf celého kartelu Michal z Kouzelné školky. Měl s sebou samozřejmě ochranku a toho hrdlořeza Františka. Ač v televizi vystupuje jako neškodný maňásek, ve skutečnosti z něho jde hrůza. Přes obličej měl jizvu a v ruce třímal nůž. Říkal, že když mu nedám peníze, uřízne mi nohu. A taky to udělal. Rezavou pilkou mi řezal nohu. Krev stříkala, děti plakaly, žena omdlela a František řezal. Michal z kouzlené školky tam stál a smál se. Bože, jak on se smál. Na ten temný smích nikdy nezapomenu,“ zalykal se pan Jaromír.

Pan Jaromír není jediný, kdo zakusil zlo a příkoří kartelu vedeném Michalem z kouzelné školky. Lidé už se nebojí o tom mluvit a na policii chodí další a další oběti.

„Provozuju malou cukrárnu. Jednoho dne za mnou přišli lidé z kartelu. Jmenovitě to byla Lenka Dusilová a Tomáš Klus. Chtěli výpalné. Když jsem odmítnul zaplatit, Tomáš Klus vzal kytaru a začal před cukrárnou hrát a zpívat. Bože, to byla muka. Plakal jsem. Nakonec mi to tam Lenka Dusilová zapálila a od té doby jsem na mizině,“ prozradil chvějícím se hlasem pan Molnár z Olomouce.

Kartel vedený Michalem z kouzelné školky není pro policii neznámý a již několik let jej bedlivě sleduje a střádá proti němu důkazy.

„Mohu potvrdit, že kartel opravdu existuje a balancuje daleko za hranou zákona. Únosy, vraždy, drogy, prostituce, vydírání, to jsou jen některé činnosti, kterými se kartel zabývá. Hlavou kartelu je opravdu Michal z Kouzelné školky, přezdívaný Don Michalos Školkos. Ten se neštítí vůbec ničeho.

Jeho pravou rukou je maňásek František. Bývalý nájemný vrah a usvědčení znásilňovač stařen. Pan Babiš nám moc nepomohl, když tento kartel odhalil, protože nyní si budou jeho členové dávat větší pozor. Nicméně i přes to, se ledy pohnuly a my pomalu začínáme zatýkat,“ prohlásil člen vyšetřovacího týmu pro organizovaný zločin, který si nepřál být jemnová.

Jak to vypadá, skutečně policie v posledních pár dnech koná. Ve čtvrtek byl zásahovým týmem zatknut Jan Koller, který se zrovna vracel z tréninku v plážovém fotbale.

Policie použila donucovací prostředky typu pendreky nebo střelbu do stehna. Jan Koller byl po  několika hodinovém výslechu propuštěn, protože se ukázalo, že členem kartelu není Jan Koller, ale David Koller.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Volební prohra Babišova ANO je však skutečností.

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>