Poslanec Milan Brázdil (ANO) ve Sněmovně

Poslanec Milan Brázdil (ANO) ve Sněmovně Zdroj: ANO

Poslancem je Milan Brázdil (ANO) již od roku 2013
Poslanec Milan Brázdil je lékař - záchranář
Poslanec Milan Brázdil se pokusil probojovat do Senátu
Sněmovna o koronaviru: Poslanc Milan Brázdil (ANO) (9.4.2020)
9
Fotogalerie

Poslanec za Babišovo ANO ukončil válku na Ukrajině. Ruská vojska se stáhla a Putin spolykal prášky

Bývá pravidlem, že se poslanci za hnutí ANO svými výroky pravidelně zapisují do historie České republiky. Tentokrát ale poslanec hnutí ANO Milan Brázdil zašel ještě dál a svým výrokem se zapsal do historie celého světa. Oficiálně totiž ukončil válku na Ukrajině.

To, o co se bez úspěchu v posledních třech měsících snaží státní představitelé těch nejvyspělejších zemí, dokázal obyčejný poslanec hnutí ANO.

Milan Brázdil, kterého většina obyvatel zná spíše jako neznámého poslance, který nikdy nic neřekl ani neudělal, v památný den 31. května změnil ve svém projevu v Poslanecké sněmovně chod dějin celého světa.

„V současné době válka na Ukrajině není,“ potvrdil Milan Brázdil to, v co doufal celý svět kromě Ruska za řečnickým pultíkem, načež se celou sněmovnou ozval mohutný jásot a potlesk ve stoje.

„Já věděl, že to Andrej dokáže,“ hystericky křičelo několik poslanců hnutí ANO a jedna nejmenovaná poslankyně si začala zuřivě rvát rodidla. Milan Brázdil tak ukončil jednou větou válku na Ukrajině. Tento více než státnický projev vejde do dějin.

Informaci o tom, že válka na Ukrajině není, převzala úplně všechna zahraniční média. V ulicích po celém světě se začalo slavit. Ukrajina hlásí, že se ruská vojska kompletně stáhla z celého jejího území, za což Brázdilovi ze srdce děkuje a hodlá mu v Kyjevě postavit sochu v nadživotní velikosti.

Kdo už ale Brázdilovi neděkuje, je Vladimir Putin. Krym však ze začátku informace Brázdila kvitoval, protože jen potvrdil to, že na Ukrajině válka opravdu není. Je to přeci speciální vojenská operace. Když však pan poslanec Brázdil přispěchal s dovětkem, že na Ukrajině není ani speciální operace, celé vedení Ruské federace se zhroutilo jako domeček z karet.

Prezident Putin neunesl hořkou porážku a ve svém bunkru šest kilometrů pod zemí za svým dlouhým stolem, na kterém je vidět zakřivení země, spolykal prášky. Lékařům se ho naštěstí podařilo zachránit a nyní je držen v umělém spánku.

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu kvuli konci války na Ukrajině prodělal několik infarktů, což ale nelze přisuzovat konci války, neboť Šojgu prodělává několik infarktů denně zcela běžně.

Válka je tedy u konce a nyní začne další kapitola celého světa. Je nutné vrátit svět do doby před válkou, pomoci Ukrajině se postavit zpět na nohy a vymyslet, co s Ruskem.

Celý svět tak upíná své zraky právě k poslanci Brázdilovi, který má jistě plán, co dál. Ostatně o ANO je známo, že všichni včetně Babiše mají pokaždé plány, co dál. Není to jen podbízivé hnutí hezkých slibů. Oni mají na každý problém řadu řešení.

Počkejme si tedy, s čím poslanec Brázdil zase přijde a jak opět udělá svět lepším.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Krutost války na Ukrajině je však smutnou pravdou...

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>

Video placeholde
Poslanec a lékař Brázdil o boji s covidem: Jsme ve válce! A prevence? Češi neumí kašlat ani smrkat • PSP ČR / Facebook - M. Brázdil