nahoru

Babišové hrozila v Čechách smrt od muže ze Španělska, a proto utekla do Dubaje na nákup kabelek z Francie

Dominik Landsman1. března 2021 • 18:30
Babišové hrozila v Čechách smrt od muže ze Španělska, a proto utekla do Dubaje na nákup kabelek z Francie
foto: Instagram

Bez nadsázky mezinárodní přesah má incident vyhrožování smrtí premiérovi Andreji Babišovi a jeho rodině od muže, který byl zadržen ve Španělsku.

„Ano, je to tak. Útočník vyhrožoval, že mě a mou rodinu zastřelí. Jelikož je našeho policie na hovno a ochranka, kterou mi přidělil Hamáček nejspíš v žertu nebo s úmyslem, abych tu už dlouho nebyl, nevzbuzuje mou důvěru, vyslal jsem manželku do Dubaje, aby si nakupovala kabelky a byla tak v bezpečí,“ prozradil premiér Andrej Babiš, kterak měl zase jednou fištróna a postaral se o bezpečí své rodiny.

Zatímco byla manželka premiéra v utajení v Dubaji, odkud pravidelně přispívala na Instagram, policie zatkla podezřelého muže ve Španělsku.

„Je to tak. Ten muž už je zatčený a nebezpečí z jeho strany tak nehrozí. Díky mé prozřetelnosti je věc vyřešená a manželka je naživu. Její utajený pobyt v Dubaji, o kterém živě reportovala na sociální síti, byl tak velmi dobrý nápad a za to si zasloužím díky celého národa,“ ubezpečil Andrej Babiš, že si v dohledné době předá minimálně diplom a nejspíš bude jeho tvář zdobit i tisícikorunu. 

„Ačkoliv nebezpečí ze strany muže ze Španělska již pominulo, opatrnosti není nazbyt, takže vysílám raději svou manželku do bezpečí na Maledivy na soukromý ostrov, kde na ni žádný zlomený a pošahaný Čecháček nemůže,“ uklidnil veřejnost premiér Babiš.  

„Jestli se ještě někdo opováží vyhrožovat mně nebo mé rodině likvidací, nebudu se bát toho, poslat svou manželku třeba i na Havaj, vtyčil  Andrej Babiš výhružně ukazováček. 

V kontextu posílání členů své rodiny do zahraničí, aby je ochránil před šílenými střelci, vyvstává otázka, zda jeho syn, který byl přesunut na Krym, je v této lokalitě, aby zde byl v bezpečí on, či aby byl v bezpečí samotný Andrej Babiš.

Co se týče manželky pana premiéra, tak ta se k situaci nevyjádřila, neboť jí někdo na sociální síti napsal, že to je kráva a její manžel je kokot, takže Andrej  Babiš neváhal ani minutu a poslal Moniku Babišovou do Karibiku, dokud se situace u nás neuklidní a nebude zde opět bezpečno.

Jelikož nálada ve společnosti houstne, lidé ztrácejí trpělivost a nervy a premiér Babiš je podle velké části populace kokot i nadále, tak po dobu přetrvání kokotství Andreje Babiše a nevraživosti lidí vůči němu setrvá jeho manželka v zahraničí, kde bude kupovat kabelky a fotit se na sociální sítě zřejmě až do té doby, než Babiš půjde do vězení. 

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Pravdou ale je, že nálada v Česku houstne.

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>

Nadace Agrofert podle Moniky  Babišové posílá dárky dětem i z dětských domovů, se kterými za normálních okolností nespolupracují. (prosinec 2020) Nadace Agrofert podle Moniky Babišové posílá dárky dětem i z dětských domovů, se kterými za normálních okolností nespolupracují. (prosinec 2020)Foto Jitka Sečková

Dominik Landsman
Diskuse ke článku