Mika. Loučení s Colours of Ostrava 2015 obstaral tenhle popový zpěvák, jenž i přes několik sólových alb ještě nedorostl, a kdo ví, zda se mu to vůbec podaří, do osobnosti typu Robbieho Williamse. Tam by totiž měl svou hudbou patřit. Při focení, kolem kterého byla spousta zmatku, se mu zalíbila jedna z Romanových rekvizit, nakonec s dotyčnou hůlkou odzpíval téměř celý koncert.

Mika. Loučení s Colours of Ostrava 2015 obstaral tenhle popový zpěvák, jenž i přes několik sólových alb ještě nedorostl, a kdo ví, zda se mu to vůbec podaří, do osobnosti typu Robbieho Williamse. Tam by totiž měl svou hudbou patřit. Při focení, kolem kterého byla spousta zmatku, se mu zalíbila jedna z Romanových rekvizit, nakonec s dotyčnou hůlkou odzpíval téměř celý koncert. Zdroj: Roman Černý

Iggy Pop
Underworld, roztančený Karl. Skromný kluci, teda spíše pánové ve zralém věku. Sedmapadesátiletý producent a klávesista Rick Smith a o dva roky starší zpěvák a kytarista Karl Hyde se v backstagi objevili asi hoďku před koncertem a působili úplně stejně jako před pár týdny, kdy Karl v rozhovoru pro Reflex řekl: „Underworld jsme museli dát znovu dohromady, zjistili jsme, že můžeme hrát s různými lidmi, ale úplně nejraději vystupujeme spolu.“ Před nimi na hlavní scéně děkovala festivalovému publiku Zlata Holušová, kousek od ní, ze strany, se už rozcvičoval Karl, proč, to jste pochopili za chvíli, pořád tančí, jančí a skáče jako mladík…
Aurora, holčička. Mladičká, minulý měsíc dvacetiletá norská zpěvačka Aurora s vizáží lolitky rozzářila festival bezprostředností a holčičkovskou hravostí. Její letošní debutové album All My Demons Greeting Me as a Friend, což se dá přeložit jako „Všichni mí démoni mi kynou jako přátelé“, okamžitě vyhrálo norskou hitparádu a dobře se prodává i jinde po Evropě. Zapamatujte si tohle jméno!
Mydy Rabycad, přijeli z Glastonbury… Asi největší objev domácí hudební scény posledních dvou tří let, parta kolem zpěvačky Žofie Dařbujánové, hrála vloni na Szigetu, minulý měsíc se vrátili z největšího evropského festivalu v Glastonbury… Přišli, prohodili pár slov, jen nám jich bylo trochu líto, hráli totiž jako poslední show na jednom z menších pódií ve stejnou dobu co Underworld, tak snad příště na hlavní scéně.
21
Fotogalerie

Reflex fotí hvězdy: Mika, Kasabian, Iggy Pop... a mnoho dalších. Podívejte se, kdo všechno nám na Colours zapózoval

Festival Colours of Ostrava a Reflex patří již dlouhé roky neodmyslitelně k sobě. Červený Reflex autobus, kde si můžete dát výbornou kávu, Zelený Raoul nebo focení se na obálku Reflexu, jsou tradiční atrakce, které sebou Reflex každoročně přiváží. Návštěvníci jsou na ně již zvyklý a rádi a hojně, jich využívají. Co však zůstává očím návštěvníků skryto je dění v zákulisí. Ale i to vám každoročně přináším v podobě fotografií Romana Černého, který fotil takové hvězdy jako je Iggy Pop, Kasabian, José González a mnoho dalších, na které se můžete podívat v naší galerii. Těšíme se na vás v Ostravě!    

Vše o Colours of Ostrava 2017 najdete zde >>>