nahoru

Hvězdný pár, rapper Kanye West a sexy Kim Kardashian, se vezmou ve Florencii. Některým Italům to vadí

17. května 2014 • 11:00
Hvězdný pár, rapper Kanye West a sexy Kim Kardashian, se vezmou ve Florencii. Některým Italům to vadí
foto: Profimedia.cz

Slavný americký rapper a producent Kanye West (36) a jedna z nejsledovanějších ženských celebrit světa, televizní hvězda Kim Kardashian (33), se příští sobotu vezmou ve Florencii. Ale některým obyvatelům a politikům tohoto historického města se to nelíbí.

Některým místním politikům především vadí, že radnice umožnila tomuto hvězdnému páru, aby jejich svatba probíhala na důležitých a významných místech Florencie. Považují to za „výprodej národního bohatství“. Zástupci města oponují, že byly dodrženy všechny předpisy a že různé pronájmy pro slavnou dvojici přinesou do pokladny až 300 tisíc dolarů, které budou použity na různé potřebné projekty.

Obyvatelé Florencii pak mají obavy z masivního nájezdu novinářů, kterých se očekává až několik stovek. Kim Kardashian je totiž jednou z nejfotografovanějších a nejsledovanějších celebrit současnosti.

Svatba je naplánována na 24. května a obřad se uskuteční v pevnosti Belvedere, která byla postavena v 16. století.

West a Kardashian spolu žijí od dubna 2012, v říjnu loňského roku se zasnoubili. Mají spolu holčičku, která dostala jméno North.Klíčová slova: reflex, west, kardashian