nahoru

Per for mer?

lež 8. února 2001 • 00:00

Per for mer?To na obrázku jsou performeři. I oni jsou součástí velkých tanečních akcí, a ačkoliv se to na první pohled nezdá, jejich vzhled je často velmi slušně živí. Jejich honoráře se pohybují kolem desítek tisíc korun za běžné vystoupení a lze si objednat i vystoupení speciální. Když cestují za hranice vlasti, hradí jim promotéři letenky a hotel. Ovšem je jasné, že v oboru panuje tvrdá konkurence a tohle se týká jen těch nejvíce profesionalizovaných, kteří svého postavení nedosáhli jinak než tvrdou prací.

Jdou na vás roupy a chcete být živou atrakcí? Potenciální dispozice pro svou budoucí performerskou karieru v sobě objevíte takhle.

Poněkolikáté jdete na taneční party, a abyste pobavili nejen sebe, ale i ostatní (čili základní předpoklad: nejste sobec), obarvíte si velmi výrazně vlasy (paruku nosí jen pokrytci a profesionálové). Dále zvolíte extravagantní oblečení plus make-up. Je jasné, že výraznější pohybové nadání není nutné, ale pokud váš tanec připomíná ve své vrcholné fázi epileptický záchvat, dobře si rozmyslete, jestli vám stojí celá nastávající námaha za to. Přece jen - jediné uspokojení, jež vám vaše profese může přinést, se skrývá v okamžicích, kdy na vás vykřenění vykalenci v černých brýlích budou mávat rukama, popřípadě fosforeskující tyčinkou a pískat píšťalkou.

Per for mer?Pokud jste provedli všechny předešlé kroky a nevzbudili jste výraznější pozornost, přece jen nebyl váš design dostatečně výrazný. Odvažte se víc! Co nejbarevnějším sajrajtem si natřete nejen obličej, ale i další části těla. V případě, že máte ze svého korpusu komplex a nechcete se obnažovat, musíte si vzít něco jako svítivě oranžový kožich a zelené boa, a jestli nemáte víc než metr devadesát, potřebujete chůdy. Ze začátku je sice trochu dřina udržet se na nich, ale uvidíte, jak se ve výsledku zúročí.

Pochopitelně že k dosažení úspěchu je potřeba kreativní přístup. Neustále obměňujte kostýmy a vylepšujte svá vystoupení. Nestačí jen tak courat sem a tam klubem na chůdách a tleskat do rytmu. Musíte být akční - vyplazujte jazyk, strčte si do chřtánu červenou žárovku, vydechujte sopečný kouř a noste nejméně tři světélkující ňadra. Obecně platí, že čím víc si rozumíte s technikou, tím lépe pro vás, neboť můžete ohromovat úžasnými efekty na vlastním těle, aniž byste riskovali zdravotní újmu. Ze stejného důvodu také nic podezřelého nepijte ani nekuřte, riskujete zlomený vaz.

Další důležité věci: vysoká životní pojistka a duševní vyrovnanost. Ignorujte všeobecně panující názor, že jste cvok nebo mimozem-šťan. Tak či tak vypadáte na svém pracovišti jako kříženec meziplanetární mixky a astrálního mutanta. Jste prostě úpěšný performer-profesionál.

Per for mer? Per for mer?

lež


Kurzy měn
25,290
20,500
28,600
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře