nahoru

Troškovy Babovřesky 3 diváky do kin netáhnou. Trapas poznají už i ti méně chytří

fra18. února 2015 • 11:00
Babovřesky 3
Babovřesky 3
• foto: 
Falcon.cz

Už i těm velmi průměrným návštěvníkům českých kin došlo, že nemá smysl dávat peníze za „díla“ režiséra Zdeňka Trošky. Je to vidět na filmu Babovřesky 3. Na ten přišlo čtvrtý týden po premiéře pouhých 8600 lidí a celkově měl v neděli kolem 140 tisíc diváků. Slušná divácká návštěvnost, kterou zaznamenal první díl, je pryč.

Opakované trapné scénky a vtipy zjevně přestaly diváky zajímat. Zdeněk Troška, který se orientuje na intelektuálně méně vyspělé publikum, je opakuje dlouhé roky, ale co mohlo být alespoň trochu vtipné kdysi, dnes neobstojí. Výsledky jsou vidět.

Babovřesky 1 se staly v roce 2013 vůbec nejnavštěvovanějším filmem a vidělo je v kinech přes 652 tisíc lidí. Babovřesky 2 už ale měly loni jen 246 tisíc diváků a třetí pokračování nedosáhne ani na tato čísla.

No a Bovřesky 3 nepředčily ani v kinech běžící českou komedii Hodinový hotel, který má zatím 210 tisíc diváků a budou na tom podobně jako Fotograf (inspirovaný životem Jana Saudka), který má za šest týdnů promítání více než 157 tisíc návštěvníků.

fra

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,660
22,030
29,250
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější