nahoru

Vyfoťte se v sobotu s režisérkou Olgou Sommerovou

ref4. července 2014 • 12:00
Olga Sommerová
Olga Sommerová
• foto: 
Michal Klíma / Mafra / Profimedia.cz

Jednou z premiér na festivalu v Karlových Varech bude v sobotu odpoledne dokumentární film Olgy Sommerové „Magický hlas rebelky“, který je věnovaný zpěvačce Martě Kubišové. S režisérkou Sommerovou se můžete na festivalu v sobotu v 15 hodin také vyfotit.

Časopis Reflex totiž zřídil v Karlových Varech takzvaný „selfies point“, kde se budete potkávat se známými osobnostmi ze světa filmu. S nimi si můžete sami udělat společnou fotografii.

Místo konání sobotního focení selfie s režisérkou Olgou Sommerovou: Hotel Thermal, 1. patro u Radio 1 Lounge, sobota 5. července v 15 hodin. Pokud se focení zúčastníte, a pošlete snímky na adresu selfies@reflex.cz, můžete vyhrát i v soutěži.

ref


Klíčová slova: reflex, vary, selfies, sommerova


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 

+ dárek navíc
K předplatnému dárek navíc

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,890
22,450
29,470
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější