nahoru

Hugh Grant naložil premiérovi Johnsonovi. Nezku*víš budoucnost mých dětí, ty gumová hračko!

-bam-, ČTK 31. srpna 2019 • 12:00
Hugh Grant naložil premiérovi Johnsonovi. Nezku*víš budoucnost mých dětí, ty gumová hračko!
foto: Profimedia.cz, ara

Populární britský herec Hugh Grant ostře kritizoval premiéra Borise Johnsona za jeho kontroverzní rozhodnutí přerušit zasedání britského parlamentu před plánovaným odchodem Spojeného království z Evropské unie. V emotivním tweetu Grant použil vulgarity.

„Nezkurvíš budoucnost mých dětí. Nezničíš svobody, za které ve dvou světových válkách bojoval můj dědeček. Jdi do prdele ty povýšená gumová hračko do vany. Británie je tebou a tvým gangem masturbujících úředníků znechucena,” napsal herec Hugh Grant na svém Twitteru.

Britský parlament nebude několik týdnů před plánovaným odchodem země z Evropské unie zasedat poté, co královna Alžběta II. ve středu přijala návrh Johnsonovy vlády, aby bylo zasedání od druhého zářijového týdne přerušeno až do 14. října. Poslanci tak budou mít minimum času na to, aby legislativní cestou vyloučili brexit bez dohody. Británie má unii opustit 31. října.

-bam-, ČTK
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.