Meghan porodila? Británie v napětí očekává královského potomka | Reflex.cz
nahoru

Británie vyhlíží dalšího královského potomka, Meghan prý už možná porodila

ČTK6. května 2019 • 12:30
Británie vyhlíží dalšího královského potomka, Meghan prý už možná porodila
foto: profimedia.cz

Prodlužující se čekání na dalšího potomka britské královské rodiny vyvolává v Británii řadu spekulací. Některá média píší o tom, že manželka prince Harryho Meghan již dítě na svět přivedla, jiná tvrdí, že to bude každým okamžikem. Sázkové kanceláře kvůli nepotvrzeným informacím dokonce přestaly přijímat tipy na to, kdy přesně dítě přijde na svět. Královský palác však oficiálně narození dítěte dosud nepotvrdil.

Královská rodina za termín porodu označila přelom dubna a května a řada britských listů má proto za jisté, že bývalá herečka Meghan Markleová již dítě přenáší. List Daily Express dnes napsal, že si přeje porodit doma, což prý ale lékaři nedoporučují.

"Je jí 37 a čeká první dítě. Nevím," vyjádřil podle listu pochybnosti porodník Timothy Draycott. Deník však připomněl, že královna Alžběta II. porodila v domácích podmínkách Buckinghamského paláce čtyři děti.

Mácha se děsí! Petřínu hrozí masívní kácení a betonová zástavba
Helena H. Zahrádecká 2. května 2019 • 16:30

Mácha se děsí! Petřínu hrozí masívní kácení a betonová zástavba

Podle listu The Sun je Meghan v současnosti ve venkovské usedlosti nedaleko windsorského zámku, kam se s Harrym nedávno přestěhovali z Londýna kvůli klidu. Po boku má Harryho a svou matku. Navzdory tomu, že již více než týden dítě přenáší, působí velmi uvolněně, napsal deník. Meghan si podle jeho informací vybrala vlastní lékařský tým, který na ni dohlíží. Není ovšem jisté, zda se nebude muset přesunout do nemocnice, kde lékaři porod uměle vyvolají, dodává The Sun.

Další listy píší, že Harryho a Meghan v posledních dnech navštívilo několik členů královské rodiny, což údajně svědčí o možnosti, že potomek je již na světě.

Spojit tunelem Británii a Francii plánoval už Napoleon. Podařilo se to až před 25 lety

Britští bookmakeři, považovaní za dobře informované, v neděli přestali vypisovat kurzy na přesné datum narození sedmého v pořadí následníků trůnu. "Tihle lidé jistě mluví s někým, kdo mluví s někým jiným," řekl CNN o zdrojích informací bookmakerů Lee Price, mluvčí britské sázkové kanceláře Paddy Power.

Sázet se však stále dá na jména, přičemž nejčastějšími tipy jsou Ivy, Alice a Diana.

Spekulace do jisté míry způsobilo rozhodnutí Meghan, která na rozdíl od manželky prince Williama Kate nebude pózovat fotografům přímo před porodnicí. Oznámit očekávanou novinu chtějí Harry s Meghan až poté, co sami narození dítěte oslaví.

Eifellova kráska: Dvoumetrová tanečnice, která ve 40. letech ovládla svět nočních klubů
Pirát Ferjenčík: Babiš vydělává na zeleném euronesmyslu miliardy, byty můžeme danit…

ČTKVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,990
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější