Josef Šural zemřel při nehodě v Turecku | Reflex.cz
nahoru

Tragédie v Turecku: Při dopravní nehodě zemřel fotbalista Josef Šural

med, pv, isport.cz29. dubna 2019 • 10:00
Tragédie v Turecku: Při dopravní nehodě zemřel fotbalista Josef Šural
foto: Barbora Reichová / Sport

Bývalý hráč pražské Sparty a člen reprezentačního kádru Josef Šural je po smrti. Podle oficiálního vyjádření tureckého Alanyasporu, kde od ledna působil, zahynul český fotbalista (†28) při nehodě minibusu, který převážel sedm hráčů z utkání. Při nehodě utrpěl vážná zranění, kterým v nemocnici podlehl. Podle zpráv z Turecka mělo být příčinou nehody usnutí řidiče, který hráče převážel.

Řidič dodávky mercedes podle prvních zpráv zřejmě usnul za volantem a způsobil neštěstí. Šural byl okamžitě transportován v kritickém stavu do nemocnice na operaci hlavy. Ihned za ním vyrazila i manželka Denisa, s níž má dcery Vanessu Alex a letos v únoru narozenou Melissu Denise.

„Našeho fotbalistu Josefa Šurala, který byl těžce zraněn při nehodě minibusu, který vezl 7 našich fotbalistů, se i přes veškerou péči v nemocnici v Alanyi nepodařilo zachránit. Upřímnou soustrast,“ uvedl turecký klub Alanyaspor.

Více o Josefu Šuralovi si přečtěte na webu iSport.cz >>>

ODS na mimořádné schůzi sněmovny navrhla, aby vláda pozastavila národní dotace Agrofertu
Střelec v USA zabil člověka a sedm dalších zranil, zaútočil na skupinku grilujících lidí

med, pv, isport.czVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,990
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější