Reflex získal mezinárodní ocenění The ICMA. Porota udělila Gold Award kultovním obálkám Jana Ignáce Říhy | Reflex.cz
nahoru

Reflex získal mezinárodní ocenění The ICMA. Porota udělila Gold Award kultovním obálkám Jana Ignáce Říhy

red6. února 2019 • 16:00
Reflex získal mezinárodní ocenění The ICMA. Porota udělila Gold Award kultovním obálkám Jana Ignáce Říhy
foto: The ICMA

V úterý byly oficiálně zveřejněny výsledky devátého ročníku The ICMA, do kterého se přihlásilo 395 publikací z celkem 18 zemí. Jedinými ocenenými zástupci České republiky jsou E15 Premium, Reflex a InfoLab. Všechny z portfolia mediálního domu Czech News Center. The ICMA je mezinárodní soutěž pro firemní media, knihy, firemní design a časopisy.

Časopis Reflex do soutěže nominoval titulní strany vydání č. 5, 30, 34 a 36 a získal za ně v kategorii obálek Gold Award.

Jsem rád, že prostřednictvím obálek Reflexu mluvíme univerzálním jazykem a jsou srozumitelné i za hranicemi českého trhu. To, že letos už desetiletá společná práce s výtvarníkem a kolážistou Janem Ignácem Říhou došla ocenění v takto prestižní soutěži, považuji za doklad originality a kultovního charakteru našich titulních stran,“ okomentoval zlatou medaili pro Reflex jeho šéfredaktor Marek Stoniš.

The ICMA

Soutěž The ICMA byla založena roku 2010 a organizuje ji The International Editorail-Design and Research Forum z Německa. Cílem soutěže je podporovat výměnu kreativních nápadů na mezinárodní platformě.

Magazín z redakce Info.cz InfoLab Jak přežít klimatickou změnu dostal Silver Award v kategorii Economy and Finance.  V kategorii tištěných časopisů obdrželo E15 Premium za své speciály Chytré stroje a Sámoška 4.0 Award of Excellence.

Ocenění je skvělým výsledkem práce našeho týmu. Magazín E15 Premium, který vyrábí lidé z redakce deníku E15, vstoupil do třetího ročníku své existence a jsme hrdí, že se kromě čtenářů líbí i porotě mezinárodní soutěže,“ komentuje ocenění šéfredaktorka deníku E15 Tereza Zavadilová. Kromě cen ICMA obdržela redakce deníku E15 ještě European Newspaper Award, a to za dvě titulní strany deníku.,

10 nejčtenějších článků roku 2018: Prezidentské volby, Zeman, Koukalová a jedno překvapení
Mráz v USA: Teploty hluboko pod nulou se staly rájem pro fotografy bizáru

redVolby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,800
23,050
29,240
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější