Melania Trumpová si stěžuje: Jsem jedním z nejvíce šikanovaných lidí na světě | Reflex.cz
nahoru

Melania Trumpová si stěžuje: Jsem jedním z nejvíce šikanovaných lidí na světě

Daniel Baret13. října 2018 • 14:30
Melania Trumpová si stěžuje: Jsem jedním z nejvíce šikanovaných lidí na světě
foto: Instagram Melanie Trumpové

Melania Trumpvá, americká první dáma, si v rozhovoru pro televizi ABC News, postěžovala, že patří „mezi jedny z nejvíce šikanovaných lidí na světě“. Poukázala kromě jiného na fakt, že některé neziskové organizace a nadace s ním odmítají kvůli politice jejího manžela Donalda Trumpa spolupracovat i na projektech, které mají pomáhat potřebným.

Přestože Donald Trump je ve funkci už od ledna minulého roku, jeho manželka se médií často vyhýbá, protože považuje neustávající drtivou kritiku amerického prezidenta někdy za nespravedlivou. Některá média a lidé na sociálních sítích dokonce v minulosti útočila i na jejich syna Barrona, což nesla velmi nelibě a hlasitě se proti tomu ozvala. Až v pátek společnosti ABC News poskytla v pozici první dámy první televizní rozhovor. Stalo se tak po její samostatné návštěvě Afriky, kde v Malawi, Ghaně, Keni a Egyptě hledala partnery pro své projekty, které by měly pomoci například místním dětem.

Poznáte tuhle krásku? Takhle vypadala Melania Trumpová, když jí bylo 16 let

„Jsem nejvíce šikanová osoba na světě. Tedy jednou z nejvíce šikanovaných,“ řekla Trumpová v interview. Narážela tím na to, že její iniciativa „Be Best“, která má pomáhat ve vzdělávání a v sociálních oblastech, byla některými nadacemi odmítnuta s odkazem na politiku jejího manžela.

„Je smutné, že některé organizace, které jsem oslovila, mě odmítly kvůli naší vládě. Mám pocit, že pomáhají jen některým lidem,“ stěžovala si Trumpová.

Vyjádřila se také ke kampani #MeToo: „Podporuji ženy, protože musí být slyšen jejich hlas. Musíme ale podporovat i muže, nejenom ženy. Pokud je ale někdo obviněn z obtěžování, je potřebné předložit přesvědčivé důkazy.“

Životní příběh Melanie Trumpové, princezny z „Nemanic“, která se stala první dámou USA
Melania Trumpová odmítá obvinění, že focením aktů porušila imigrační pravidla

Daniel BaretVybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne
PREMIUM X Nejmladší z „chvilkařů“: Kdo je Kryštof Zapletal, jeden z hlavních organizátorů demonstrace na Letné?
PREMIUM X Vztyčení majáku: Památník Tomáše Bati ve Zlíně se znovu probudil k životu
PREMIUM X Nezbytná sada demonstranta: Vyjádřete nesouhlas s Babišem originálními plakáty od Reflexu!

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější