Mexické město Guadalajara povolilo sex na veřejnosti | Reflex.cz
nahoru

Mexické město Guadalajara povolilo sex na veřejnosti

Daniel Baret26. srpna 2018 • 12:30
Mexické město Guadalajara povolilo sex na veřejnosti
foto: profimedia.cz

Jedno z nejznámějších mexických měst, Guadalajara, má kolem 1,5 milionů obyvatel. Všichni tito lidé nyní můžou mít sex na veřejnosti, aniž by jim hrozil nějaký postih - pokud tedy aktivitu někdo nenahlásí. Ale i tehdy se bude podle nových pravidel jednat pouze o přestupek.

Změnu prosadila radnice minulý týden a vydala k tomu prohlášení: „Pohlavní styk nebo exhibicionismus na veřejnosti, parkovištích, vozidlech nebo soukromých prostorách, na které je vidět zvenčí, nyní bude považován za přestupek, pokud bude akt nahlášen policii.“ Informoval o tom britský list The Independent.

Změnu zákona navrhl místní politik Guadalupe Morfin Otero, který se k tomuto kroku rozhodl poté, co byl informován o průzkumu mezi místními vysokoškolskými studenty, ve kterém studenti nahlásili, že 90 procent z nich bylo vydíráno policisty za obnažování a sexuální styk na veřejnosti.

A důvod velmi zvláštního rozhodnutí v této převážně katolické zemi? Podle mexického listu El Universal radnice doufá, že změna uvolní policii ruce, aby se mohla zabývat vážnějšími zločiny.

 

Zákazník fotil prostitutky Paříže 30. let, které si sám zaplatil. Erotické snímky jsou…
Konec levandule v Provence. Jak oteplování ničí fialovou rostlinu a pěstitelé napadají…
Neuvěřitelné. Drogový tunel vedl pod americko-mexickou hranicí, z KFC se kokain dostal…

 

 

Daniel Baret


Klíčová slova: prostituce, Mexiko, legalizaceDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější