Zákazník fotil prostitutky Paříže 30. let, které si sám zaplatil. Erotické snímky jsou intimní i zábavné | Reflex.cz
nahoru

Zákazník fotil prostitutky Paříže 30. let, které si sám zaplatil. Erotické snímky jsou intimní i zábavné

Tereza Stonišová26. srpna 2018 • 10:34
Zákazník fotil prostitutky Paříže 30. let, které si sám zaplatil. Erotické snímky jsou intimní i zábavné
foto: Monsieur X

Alexandre Dupoy je něco jako nadšenec pro erotično, sex a historii sexuality – jak se vyvíjelo zobrazování žen a mužů v intimních pózách, jak se měnila či vyvíjela estetika prostitutek, jak vypadaly erotické plakáty. Ze své vášně dokonce vytvořil i obchod, v němž najdete mnoho unikátů – mimo jiné sbírku unikátních fotografií prostitutek, které fotil sám zákazník.

Jednoho dne se prý Dupoyovi splnil něco jako sběratelský sen. Přijel za ním dobře vypadající gentleman, že prý má pro něj cosi speciálního. Ze svého luxusního auta pak vytáhl několik krabic černobílých fotografií, na první pohled bezchybně technicky vytvořených, kde se v různých pózách a na různých místech objevovaly napůl svlečené či zcela nahé ženy. Když se zvědavý Dupoy zeptal na autora fotografií, neznámý elegán uvedl, že je všechny fotil on v jediném vykřičeném domě v Paříži, a že mu je klidně nabídne do jeho unikátního krámku. Pod jednou podmínkou: že zůstane v anonymitě.

A tak jsou všechny snímky od autora Monsieur X, jehož příběh byl zřejmě stejně dvojbarevný, jako jsou jeho snímky. Po více než 4 desetiletích se Dupoy rozhodl vytvořit knihu erotických fotografií, do nichž zařadil také tyto snímky z Rue Pigalle. A ani tehdy autora neprozradil – i v této publikaci je napsáno pouze Monsieur X. Na výběr snímků pana Neznámého se můžete podívat v galerii výše.

Fotograf nastylizoval svého psa podle plakátů Madonny, výsledek je okouzlující
Neuvěřitelné. Drogový tunel vedl pod americko-mexickou hranicí, z KFC se kokain dostal…
Jak dopadne 20 nejzajímavějších kandidátů a kandidátek ve volbách do Senátu

 

 

 




Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,750
23,070
29,260
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější