nahoru

Ester Ledecká bude dnes večer v Show Jana Krause i se svým trenérem Bankem

red25. dubna 2018 • 17:30
Ester Ledecká bude dnes večer v Show Jana Krause i se svým trenérem Bankem
foto: Show Jana Krause

Jediná žena v historii, která vyhrála zlatou medaili na jedněch olympijských hrách ve dvou odlišných sportech, se dnes objeví v Show Jana Krause. Ester Ledecká přijde v doprovodu svého trenéra a bývalého skvělého lyžaře Ondřeje Banka.

Ledecká se stala fenoménem zimní olympiády v Koreji. Než ke svému vlastnímu překvapení zválcovala všechny ostatní soupeřky v lyžařském Super-G a ukázala to, co bylo do té doby považováno za nemožné, tedy zvítězit v disciplíně, na kterou se nespecializuje, probíralo se jiné téma.

Ekonom Vladimír Pikora: Ester Ledecká je rebel!
VLADIMÍR PIKORA 22. února 2018 • 14:04

Ekonom Vladimír Pikora: Ester Ledecká je rebel!

Fenomén Ledecká

Někteří novináři si stěžovali, že s nimi Ledecká nemluví. Nakonec se ukázalo, že se to nejspíš vyplatilo. Ledecká získala dvě medaile v různých sportech, čímž přepsala historii a stal se z ní celosvětový fenomén.

Univerzální Ledecká navíc zvažuje, že se bude ještě věnovat windsurfingu. „V létě mám volno,“ komentuje se smíchem své rozhodnutí sportovkyně. S Ledeckou přijde do show i její trenér a bývalý lyžař Ondřej Bank. „Já v jejímu týmu řeším takové ty věci ohledně lyžování,“ vysvětluje. „Můj bratr Tomáš má na starosti více organizování věcí a já se zabývám spíše taktikou a závodní stopou.“

Válka o olympijskou vítězku Ester Ledeckou, která nemluví s novináři. No a co má být?

Bank se trénovat teprve učí

Ester Ledecká souhlasí: „Já vždycky potřebuju připomenout, že musím být nejrychlejší, a od toho je tady Ondra.“ Bank jako trenér dosáhl neuvěřitelného úspěchu, přitom sám říká, že se trenérskému řemeslu v podstatě teprve učí.

V show vystoupí také imitátor Petr Jablonský a konzultant, podnikatel, publicista a spisovatel Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace. 

Fenomén Ester Ledecká: Brzdí škola rozvoj osobnosti?
Cyril Höschl 9. března 2018 • 15:42

Fenomén Ester Ledecká: Brzdí škola rozvoj osobnosti?

Čechy fascinuje úspěch Ester Ledecké. Vítězku přitom nenapsali do oficiálního seznamu…

red


Klíčová slova: Ester Ledecká, show jana krauseDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,660
22,590
29,460
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější