Celovečerní dokument zmapuje rok v životě českých YouTuberů | Reflex.cz
nahoru

Celovečerní dokument zmapuje rok v životě českých YouTuberů

ČTK4. října 2016 • 11:19
Celovečerní dokument zmapuje rok v životě českých YouTuberů
foto: Misha

Celovečerní dokument zmapuje život několika známých českých YouTuberů během jednoho roku. Natáčení filmu Nejsledovanější začalo letos v dubnu a potrvá do dubna 2017. Promítat se má příští rok v září. Dokument bude režírovat Jiří Sádek. Uvedli to aktéři filmu na tiskové konferenci.

Film má pokrýt co nejširší spektrum lidí, kteří se tvorbou na největší světový video server YouTube zabývají. Zachycuje každodenní život YouTuberů Pedra, Kovyho, Shopaholic Nicol, Gabrielle Hecl nebo sesterské dvojice A cup of style. Aktéry představí v soukromí a v situacích jinak, než jak vystupují na svých video kanálech na YouTube.

"Do projektu jsem se pustili před šesti měsíci. Zdálo se nám, že je ve společnosti zmatek ohledně YouTuberů mezi dospělými a rodiči a tak chceme osvětlit, jak to s nimi ve skutečnosti je," uvedl Sádek.

Čeští youtubeři: Jak a kolik si vydělávají a o co těm dětmi zbožňovaným teenagerům jde

Průměrná měsíční návštěvnost YouTube v cílové skupině 15 až 69 let se pohybuje mezi čtyřmi a pěti miliony Čechů, což je více než polovina populace. Ve věkové skupině 15 až 24 let na YouTube chodí přes tři čtvrtiny lidí.

Zaměstnání: Youtuber! Batoh na kolejích a petarda v autobuse aneb Průšviháři z TVTwixx
Co dělají youtubeři? Nenávidí kuřáky, hrají Dooma a „serou na celý svět“ (aspoň…
„Chcete-li chápat své děti, musíte znát jejich idoly.“ Quido MC zvedá palec pro novou …

ČTK


Klíčová slova: YouTube, youtubeři, dokument, filmy


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,740
23,080
29,240
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější