Saúdský diplomat v Indii opakovaně znásilňoval své nepálské hospodyně. Přizval i své kamarády | Reflex.cz
nahoru

Saúdský diplomat v Indii opakovaně znásilňoval své nepálské hospodyně. Přizval i své kamarády

Daniel Baret10. září 2015 • 14:00
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
• foto: 
Profimedia.cz

Blíže nejmenovaný saúdský diplomat v Novém Dillí držel dvě nepálské hospodyně jako své sexuální otrokyně a provozal s nimi nucený skupinový sex. Policie ženy osvobodila v pondělí. Diplomat je stále na svobodě díky své imunitě.

Zmíněným nepálským ženám byla před 4 měsíci přislíbena práce s vysokým platem v Saúdské Arábii.

"Náš zaměstnavatel se představil jménem Majid. Nejdřív jsme letěly do Saúdské Arábie, kde jsme byly zhruba 15 dní. Poté nás však Majid vzal s sebou do Indie.  Tam začalo násilí. Majid nás každou noc se svými přáteli znásilňoval a vyhrožoval nám smrtí v případě, že bychom kladly odpor nebo se pokusily utéct. Někteří muži nás i bili a mučili. Stopy po mučení máme obě do dnes na svém těle," popsala neskutečný a nepochopitelný příběh jedna z nepálských žen.

Jedné z dalších sexuálních otrokyň, kterou Majid také "zaměstnával" se podařilo utéct. Následně kontaktovala neziskovou organizaci Marti Nepal, která pomáhá obětem sexuálního násilí.

"Ženy jsme osvobodily s pomocí policie v pondělí v noci. Když policie vtrhla do budovy, Majid zrovna nepálské ženy brutálně bil. Doktoři potvrdili, že obě ženy byly brutálně znásilněny a mučeny," řekla Armina Guruová, pracovnice Marti Nepal, indickému deníku Firstpost.

Saúdský diplomat pravděpodobně potrestán nebude, protože diplomaty cizích zemí nelze podle mezinárodního práva stíhat bez souhlasu jejich země.

Daniel Baret


Klíčová slova: reflex, Saudská arábie, diplomat, indieDiskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější