Vstupenky na hokejový šampionát v Praze a Ostravě budou stát od 190 do 9000 korun | Reflex.cz
nahoru

Vstupenky na hokejový šampionát v Praze a Ostravě budou stát od 190 do 9000 korun

ref19. srpna 2014 • 11:25
Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
• foto: 
ČTK

Organizační výbor Mistrovství světa v ledním hokeji, které se uskuteční příští rok v České republice, dnes zveřejnil herní plán i ceny vstupenek. Šampionát se uskuteční od 1. do 17. května 2015 v Praze a Ostravě.

Naše reprezentace zahájí turnaj hned první den a to prestižním zápasem se Švédskem. Všechny zápasy světového šampionátu se odehrají v O2 Aréně v Praze a ČEZ Aréně v Ostravě. V základních skupinách jsou začátky utkání stanoveny na 12.15, 16.15 a 20.15 hodin.

Ceny vstupenek na jeden zápas základní skupiny se pohybují od 190 Kč do 1690 Kč. Na čtvrtfinálové zápasy je bude možné zakoupit v cenových relacích 2390 Kč a 2990 Kč. Vstupenky na semifinále v pražské O2 Areně jsou v hodnotě 4690 Kč a 5790 Kč, na zápas o 3. místo 4290 Kč a 5390 Kč. Souboj o světové zlato mohou fanoušci sledovat po zakoupení vstupenek v hodnotě 7190 Kč, respektive 8990 korun.

Začátek prodeje vstupenek je stanoven na listopad, přesné datum a další podrobnosti ohledně systému prodeje budou zveřejněny v dostatečném předstihu. Oficiálním prodejcem vstupenek je Sazka Ticket.

V první fázi prodeje budou k dispozici pouze takzvané balíčky denních vstupenek na dva či tři zápasy v jednom dějišti. V druhé fázi prodeje, kterou plánuje organizační výbor zahájit v únoru, budou k dispozici vstupenky na jednotlivá utkání.

Základní skupiny jsou dvě. Praze budou hrát Česko, Švédsko, Kanada, Švýcarsko, Lotyšsko, Francie, Německo, Rakousko. V Ostravě pak Finsko, Rusko, USA, Slovensko, Norsko, Bělorusko, Slovinsko a Dánsko.

Podrobnosti k hernímu plánu a cenám vstupenek najdou fanoušci na oficiální internetové stránce šampionátu www.iihfworlds2015.com.

ref


Klíčová slova: hokej, mistrovství světa


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Karel Zich: Český Elvis Presley, jehož zářnou kariéru předčasně ukončila smrt
PREMIUM X Situace Andreje Babiše: Co může premiér ve svém trestním stíhání použít jako záchrannou brzdu
PREMIUM X Zelený Raoul: Zeman zničil Nečase, Sobotku, Hamáčka... Teď je na řadě kůrovec!
PREMIUM X JXD: Tachyonová komora funguje! Kouřím o cigaretu méně!
PREMIUM X Jako kůl v plotě: Vystoupení, které vstoupilo do dějin české politiky. Znamenalo začátek konce komunismu

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější