nahoru

Češky v Egyptě zemřely na zástavu srdce. Způsobil ji opravdu elektrický proud?

Adéla Knapová2. července 2014 • 13:00
Petr Kramný
Petr Kramný
• foto: 
Archív Blesku

Petr Kramný, který je coby podezřelý z dvojnásobné vraždy od února ve vazbě v Ostravě, stále trvá na své verzi událostí, jak je prezentoval už loni na začátku srpna. Jak napsal Reflexu v exkluzivním rozhovoru, trvá na své nevině – ženě ani dceři prý nikdy neublížil a každý den mu obě chybí.

Čeští vyšetřovatelé oznámili svou aktuální verzi, tedy že loni v hotelovém komplexu Titanic palace Moniku a Kláru Kramné usmrtila elektřina, po svém březnovém návratu z Egypta.

O tomto jejich závěru, o nějž se má opírat obžaloba pozůstalého manžela a otce, pochybuje obhájkyně Petra Kramného JUDr. Jana Rejžková, jež se do kauzy zapojila letos v dubnu. Jana Rejžková Reflexu sdělila, že smrt elektrickým proudem je podle pitevního protokolu pouze jednou ze dvou možností. V rozhovoru s námi vyvrátila mnohé nepravdy, jež kolují médii - například o stavu těl navrácených do Čech. Co se tedy v Egyptě loni v červenci opravdu stalo?

27
Co skutečně víme a co jsou jen drby a výmysly? A co o tom všem dnes říká sám Petr Kramný? Unikátní materiál přináší nové vydání Reflexu, jež vychází ve čtvrtek 3. července.

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,420
21,710
28,540
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější