nahoru

Ministr Chovanec měl po operaci vnitřní krvácení, není v ohrožení života


sd, ČTK24. února 2014 • 08:00
Milan Chovanec
Milan Chovanec
• foto: 
Profimedia.cz

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) po plastické operaci břicha začal vnitřně krvácet, lékaři ho museli znovu operovat. Už je mimo jakékoli ohrožení, řekl v neděli ČTK mluvčí ministerstva Pavel Novák.

Nemocnice se k operaci vyjadřovat nechtěla. Na Chovancovy komplikace upozornil server Blesk.cz. Chovanec tento týden v plzeňské fakultní nemocnici podstoupil dlouho plánovaný zákrok, při němž mu lékaři odstranili přebytečnou kůži. Třiačtyřicetiletý ministr totiž již dříve zhubl o několik desítek kilogramů. Po této první operaci, která se podle Nováka odehrála ve čtvrtek, se objevily komplikace v podobě vnitřního krvácení. Lékaři ho proto museli operovat znovu. „V tuhle chvíli už je mimo jakékoli ohrožení, normálně komunikuje a měl by být v pořádku,“ dodal mluvčí Novák.

Chovanec prý plánoval, že v neděli půjde z nemocnice domů. Jenže na pokoji v pátek brzy ráno zkolaboval a musel být podruhé operován. „Asi 16 hodin po první operaci mě začalo strašně bolet břicho,“ řekl Chovanec Blesku. Lékaři poté zjistili, že krvácí do břišní dutiny.

Hnutí ANO napodobuje totalitní jazyk
Tereza Stonišová 23. února 2014 • 10:07

Hnutí ANO napodobuje totalitní jazyk

sd, ČTK


Klíčová slova: reflex, chovanecDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,560
21,790
28,540
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější