JXD: Jsem heterosexuál a baví mne to! | Reflex.cz
nahoru

JXD: Jsem heterosexuál a baví mne to!

Jiří X. Doležal17. srpna 2013 • 16:00
480p360p360p240p
Jiří X. Doležal v průvodu Prague Pride
• video: 
Reflex.cz

Proto jsem se vydal podpořit pochod Prague Pride, protože pochod je oslavou sexuální rovnosti a nediskriminace. A to chci slavit taky. Takže jsem s transparentem Souložím s holkama vyrazil do centra Prahy, abych se oslav zúčastnil taky.

To, jak probíhala sama demonstrace a moje účast na ní, uvidíte na videu. A pokud mám shrnout nějaký závěr? Homosexuální komunita je torelantní  a otevřená k heterosexuálům. Za celou demonstraci jsem se nesetkal s jediným projevem nevole, naopak - spousta lesbiček na mne vesele mávala a křičely: „Já taky!“ (myšleno „já taky souložím s holkama). Demonstranti se se mnou fotili, mávali na mne, usmívali se, a nikdo nebyl mou v daném kontextu odlišnou a menšinovou sexuální orientací pohoršen.

Když jsme však narazili na partičku odpůrců pochodu a podiskutovali jsme s nimi, zaznamenal jsem zajímavou věc. Všichni ti žlučovití a nenávistní protidemonstranti vykládali, jak chtějí inherovat do sexuálních preferencí druhých, vykládat druhým, co je správné, a šikanovat a kontrolovat spoluobčany. Tedy vykonávat činnosti, kterým se lidově říká buzerace, buzerovat někoho. Proto musím konstatovat, že jestli letos na Prague Pride byli nějací buzeranti, tak se nacházeli mezi odpůrci demonstrace.

Deník obviněného Jiřího X. Doležala: Psovi psí smrt!
Jiří X. Doležal 14. srpna 2013 • 21:39

Deník obviněného Jiřího X. Doležala: Psovi psí smrt!

Deník stíhaného Jiřího X. Doležala: Kdo chce, ten se odpíská
Jiří X. Doležal 16. srpna 2013 • 09:55

Deník stíhaného Jiřího X. Doležala: Kdo chce, ten se odpískáKlíčová slova: reflex, jxd, Prague pride, homosexuálovéDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější