nahoru

Miss cokoliv. Jan Šibík fotil v zákulisí soutěže Miss Junior

Luděk Staněk 10. listopadu 2012 • 06:00
Miss cokoliv. Jan Šibík fotil v zákulisí soutěže Miss Junior
foto: Jan Šibík

Miss Junior je další z těch soutěží – od Miss Mléko po Miss České republiky –, kde se od začátku devadesátých let dívky v Čechách a na Moravě ochotně promenují na molu a nechávají jiné hodnotit svoji krásu.

 

Miss Junior je v tomhle ohledu přece jen maličko jiná – horní věkové omezení je tu 21 let. To je vlastně jediný rozdíl proti jiným podobným soutěžím. A přestože svět modelingu už dnes dávno není, co býval, když v Česku soutěže Miss začínaly (už jen třeba proto, že celý modelingový byznys se posunul), stále se najde dost dívek, které rády využijí příležitost zvednout si sebevědomí.

 

Zákulisí je přitom často tvrdší, než by se na první pohled mohlo zdát. Ostatně fotografie Jana Šibíka, jenž se dostal tam, kam mají jiní fotografové obvykle vstup zakázán, tedy do zákulisí letošní Miss Junior, to dokazují. Vypadat dobře dá prostě hroznou práci.

 

 Klíčová slova: ludekstanek, rxrxDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.