nahoru

Tohle bylo vyfoceno mobilním telefonem... a dostalo nejvíc čtenářských hlasů

pev 19. července 2012 • 06:00
Tohle bylo vyfoceno mobilním telefonem... a dostalo nejvíc čtenářských hlasů
foto: Linda Samková

Čtenářské hlasování populární soutěže Reflexu Akty X je u konce. Vítězné fotografie vzešly i z nejmladší soutěžní kategorie Akt mobilním telefonem, která měla svou premiéru teprve v letošním roce.


Kdo říká, že se mobilem nedá fotit na úrovni? V čtenářském hlasování zvítězil snímek Východ slunce nad horou Říp (4100 hlasů), jehož autorka Linda Samková vyhrává smartphone Huawei Ascend P1 S a fotoslužby v minimální hodnotě 5 000 Kč.


O necelých 600 hlasů méně dostala od čtenářů fotografie Kontakt od Radka Reicherta (3466 hlasů). A na třetí pozici byl v čtenářském hlasování dosazen Daniel Michálek se snímkem NO (1779 hlasů).


Prohlédněte si deset nejlepších aktů pořízených mobilním telefonem, které vybrali v hlasování čtenáři Reflexu:

 

Přestože skončilo čtenářské hlasování, ti kteří nevyhráli, nemusejí zoufat. Své favority bude později v létě vybírat i odborná porota. Vítězové snímků z interiéru a exteriéru získají zrcadlovku Nikon D3200 a fotografické služby v souhrnné minimální hodnotě 15 000 Kč a navíc nástěnné zpracování výherní fotografie v hodnotě 5 000 Kč.


Zároveň bude udělena cena šéfredaktora Reflexu. Tu Ivan Hamšík vybere na základě osobních preferencí ze všech přihlášených fotografií, které splnily podmínky soutěže.

 

pev


Klíčová slova: petrvnoucek, rxrxDiskuse ke článku