nahoru

Euforie, lvice a piraně. Představujeme vítězné akty v plenéru, které si vás získaly

pev 18. července 2012 • 06:00
Euforie, lvice a piraně. Představujeme vítězné akty v plenéru, které si vás získaly
foto: Darksome

Seschlá louka, most nad řekou, ale i depresivní industriální krajina. Tam všude může vzniknout akt, který zaujme čtenáře Reflexu.


Ukázaly to výsledky čtenářského hlasování v letošním, v pořadí už čtvrtém, ročníku populární soutěže Akty X - konkrétně v soutěžní kategorii Akt v exteriéru.


Čtenáři svým hlasováním dosadili na první místo poetickou fotografii Euforie od fotografa Darksome, která v průběhu měsíčního hlasování získala celkem 33 334 hlasů. Autor se může těšit na fotoaparát Nikon Coolpix a fotografické služby v souhrnné minimální hodnotě 15 tisíc korun.


O rovných pět tisíc hlasů předběhl akt Čekání od Antonína Svobody s 28 334 hlasy. A na třetím místě skončil s větším odstupem mysteriózní snímek Piraně fotografky Michaely Cichrové (Misshell) s 18 806 čtenářskými hlasy.


Prohlédněte deset fotografií v kategorii Akt v exteriéru, které od vás dostaly nejvíce hlasů:Včera jste mohli vidět nejlepší fotografie v kategorii Akt v interiéru a zítra představíme vítěze v poslední soutěžní kategorii - Akt mobilním telefonem.


Přestože skončilo čtenářské hlasování, ti kteří nevyhráli, nemusejí zoufat. Své favority bude později v létě vybírat i odborná porota. Vítězové snímků z interiéru a exteriéru získají zrcadlovku Nikon D3200 a fotografické služby v souhrnné minimální hodnotě 15 000 Kč a navíc nástěnné zpracování výherní fotografie v hodnotě 5 000 Kč.


Zároveň bude udělena cena šéfredaktora Reflexu. Tu Ivan Hamšík vybere na základě osobních preferencí ze všech přihlášených fotografií, které splnily podmínky soutěže.

 

pev


Klíčová slova: petrvnoucek, rxrxDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.