nahoru

Příval blafů z restaurací a kantýn nebere konce. Přinášíme další nášup

Reflex.cz 3. prosince 2011 • 06:00
Příval blafů z restaurací a kantýn nebere konce. Přinášíme další nášup
foto: Autorka si nepřeje být jmenována

Na stránkách Reflex.cz tento týden probíhá ve znamení boje proti nepoctivým, nepoživatelných a nevábným jídlům, prostě blafům. Nemálo podniků má tu drzost tyto nechutnosti naservírovat svým hostům a chtít za ně dokonce zaplatit.

 

 

 

 

Přinášíme vám v pořadí již třetí várku blafů, které nám dorazily do redakce od našich čtenářů. Nepřestáváme se divit a slabší povahy při pohledu na tato “jídla” začínají blednout v obličeji a nelze se tomu divit.

 

 

Z tohoto důvodu je na místě před otevřením následující galerie opět varovat čtenáře, že prohlíženi galerie může mít za následek žaludeční nevolnost!

 

 

Zároveň připomínáme, že náš Týden boje proti blafům ještě nekončí a pokud se vám přihodí, že někde restauraci či kantýně dostanete na stůl místo jídla podobný blaf, neváhejte vyfoťte a pošlete nám ho do středy 7. prosince na adresu blaf@reflex.cz. Pokud chcete, můžete připojit krátký popis vašeho adrenalinového gastronomického zážitku. (Kdo používá Twitter, může fotku "twítnout" s hashtagem #blaf.)

 

VÍCE K TÉMATU:


Reflex.cz


Klíčová slova: rxDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.