nahoru

Týden boje proti blafům v restauracích pokračuje. Další porce jídel, co nejsou k jídlu

Reflex.cz 1. prosince 2011 • 12:00
Týden boje proti blafům v restauracích pokračuje. Další porce jídel, co nejsou k jídlu
foto: Dvořák Jan

Ve středu 30. listopadu jsme na našem webu vyhlásili týden boje proti blafům, které některé restaurace a jídelny vydávají za oběd.

 

 

 

Do redakce nám už od vás dorazila blafů slušná řádka a je až s podivem, co jsou někteří restauratéři schopni nazývat jídlem. Nebýt popisků u fotografií, tak v mnohých případech ani nelze spolehlivě identifikovat, co na talíři vlastně doopravdy je. Přinášíme vám další várku blafů, které naši čtenáři zdokumentovali a poslali.

 

 

 

Upozornění: Následující galerii nedoporučujeme prohlížet při jídle a čtenáři se slabším žaludkem by ji pro jistotu neměli prohlížet vůbec.

 

 

 

Chcete se do boje proti blafům také zapojit?


Pošlete nám kdykoli od dneška do středy 7. prosince do 15.00 fotografii blafu, který vám naservírovali v české restauraci, kantýně či školní jídelně, a to na adresu blaf@reflex.cz. Pokud chcete, můžete připojit krátký popis vašeho adrenalinového gastronomického zážitku. (Kdo používá Twitter, může fotku "twítnout" s hashtagem #blaf.)

 

 

V průběhu týdne budeme vámi zaslané fotografie blafů publikovat. Celou soutěžní fotogalerii zveřejníme den po uzávěrce. V pátek pak vybereme vítěze. Budeme samozřejmě přihlížet i k počtu "lajků", které jednotlivé snímky na našem webu získají. Vítěze čeká drobná odměna.

 

Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme silný žaludek.

Reflex.cz


Klíčová slova: rxDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.