Další beseda s Hvězdami Reflexu

Další beseda s Hvězdami Reflexu Zdroj: red

Hosté další besedy
Hosté další besedy
Hosté další besedy s Hvězdami Reflexu
Hosté další besedy s Hvězdami Reflexu
Hosté další besedy s Hvězdami Reflexu
9
Fotogalerie

Hovory X se blíží. Zveme vás na besedu Reflexu s Danou Drábovou a Ivem Kahánkem

Série veřejných besed Hovory X s Hvězdami Reflexu je zpátky! Hvězdy Reflexu - mimořádné osobnosti, jejichž skutky měly pozitivní nebo inspirativní dopad na naše okolí se vrací na scénu. Pátá debata se letos uskuteční ve čtvrtek 19. května od 18 hodin v kavárně a galerii 2 deci na Vinohradech.

Jedním z hostů bude Dana Drábová, česká jaderná fyzička, lokální a regionální politička. Od roku 1999 je předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Od roku 2010 je také místostarostkou Pyšel a v letech 2016 až 2017 zastupitelkou Středočeského kraje. Ne náhodou se jí přezdívá „Atomová lady“

Druhým hostem bude Ivo Kahánek, český pianista a hudební pedagog. Je znám širokou výrazovou paletou i výjimečnými virtuózními schopnostmi, které uplatňuje v repertoáru od Baroka po soudobou hudbu s těžištěm v romantickém repertoáru. V cizině jej rovněž pokládají za specialistu na interpretaci české hudby.

Každý měsíc bude Reflex nominovat 5 osobností, které dokazují, že v Česku existují lidé schopni odvážných, užitečných a inspirativních skutků. Za celý rok vznikne seznam jmen, která neobyčejným způsobem vyplavala z českého rybníčku a inspirovala naše životy činy, před nimiž je potřeba smeknout.