nahoru

Zasloužilý lhář Hašek se vrací, aby dorazil ČSSD. Politická prostituce je socanský folklór

Vladimír Mertlík 4. května 2021 • 15:00
Michal Hašek (ČSSD)
Michal Hašek (ČSSD)
• foto: 
ČTK

Domácí události připomínají stav, kdy malý nerozuma vypije na kilo třešní litr mléka a průběh událostí je spíš průserem než průběhem. Jednou z nich je Hamáčkem řízená pokračující rituální sebevražda socanů. Jen spíše než důstojnému konci samurajů – harakiri – se podobá venkovské zabijačce kykyryký.

Spoléhat na to, že vyšší volební preference socanům vysedí Michal Hašek, je totéž jako chtít kuřátka tam, kde sezením na vejcích pověříte hladovou krysu. Ale není se prý čeho bát, Hašek se nevrací do volených funkcí a podstoupí bezpečnostní prověrku.

„Za politické chyby v minulosti se omluvil a odešel z vrcholné politiky. Já to mám za uzavřené a jeho jako náměstka ministra vnitra (sic!) řeším z pohledu současnosti,“ řekl Hamáček. Tak to nám spadl kámen ze srdce až do kalhot! Ministr Nebojsa také uvedl, že chce vedle sebe člověka, který zvládne komunikaci a koordinaci mezi státem, kraji, městy a obcemi. A to umí Hašek nejlíp! Dokonce i mezi státy, kraji, městy a obcemi velice vzdálenými, jak připomněla Markéta Pekarová Adamová (TOP 09): „Michal Hašek se fotí s vlajkou Doněcké lidové republiky, ekvivalentu ruských mužiků nenávidějících Ukrajinu, a ve volném čase se také rád pozdraví s Nočními vlky. V hybridní válce s Ruskem ideální náměstek ministra vnitra.“

Bát se nemusí ani Hamáček, protože tradiční socanské oslovení „příteli“ je prý mezi členy ČSSD totéž, co výraz „Hašku“. Vzpomeňme na platformu „Zachraňme ČSSD“, která na podzim 2018 označila Hamáčka jako velmi slabého a nevýrazného lídra. Na jeho výměně a přivinutí se k Miloši Zemanovi trval hlavně Férový Michal. Charakter křišťálu prokázal i při lánském puči, když se s pěti dalšími lumpy – Zimolou, Tejcem, Škromachem, Chovancem a Milošem Zemanem po volbách pokusil odstavit předsedu strany Sobotku. Vrcholem bylo Haškovo zapírání nadrzo v přímém přenosu poté, co tajnou schůzku práskl zrádce zrádců Chovanec.

V ČSSD jde o jakýsi folklór! Už jednou – 27. června 1948 – podlehli socani vábení vlastních politických prostitutek a vklouzli do náruče KSČ. Předseda strany byl později v roce 1953 unesen z rakouské emigrace, odsouzen k 17 letům žaláře a nakonec v roce 1963 zavražděn v pankrácké věznici. Tentokrát chtějí být socani ztopořeni velikány mezi politickými subjekty – SPO Zemanovci! Ale nejen to! Druhou hlavní posilou je Zdeněk Bazének Škromach, od nějž si strana slibuje, že bude magnetem pro mladé voličky.

Věrna jménu „Schiller(nd) = oslnivý“ a mínění o sobě ohromila Alena Schillerová při startu volební kampaně na Forum 24, když oznámila znovuzavedení EET. Široce rozsednutá na kapotě vozu Celní správy zapózovala česká Kardashian v kožené bundě s maskovanými členy komanda za sebou. Její erotický témbr rozechvěl struny nejnižších pudů folowerů a chyběly jen titulky: „Rozžhaví vás do běla! Nevydržíte se jí dívat do očí!“ Když vystavila slunci své tělo ve tvaru budíku, chyběla k dokonalosti jen hlaveň kulometu přes ramena.

Wikipedie: Obsese (z latinského ob-sessio, posedlost) je v psychologii označení pro vtíravé (obsedantní) myšlenky, nápadynebo nutkání k jednání. Obsedantní pocity (např. hudební obsese, kdy se stále vtírá určitá melodie, sexuální, kdy se stále vtírá dojem, že postižený je přitažlivý a sexy) se projevují náhle a nezávisle na vůli postiženého, který se jim nedokáže bránit.

Kompulze zmírňuje nepříjemný pocit, který byl navozen obsesí. Jde při ní o nutkavé chování (myšlenkový pochod), jež pod vlivem obsese člověk trpící OCD vykonává, i když si uvědomuje, že jde o nesmyslnou či nadměrnou činnost. Nepříjemné pocity ale nezmizí, dokud postižený jedinec své chování, rituál neuskuteční. Kompulzivní chování může být „nápravné“ (jako např. umývání) a ujišťující (jako kontrolování, ujišťování se u okolí apod.). Příčinou postižení je porucha regulace serotoninu v mozku postiženého a její léčba je možná antidepresivy SSRI či klomipraminem (Anafranil). Ani psychoanalytik nemůže sdělit jednotnou hypotézu o příčině nemoci, která je výsledkem zažité minulosti pacienta a obsese plní nějaký obranný úkol nebo se stala řešením přání. Onemocnění je formováno anální vývojovou fází.

 A tím se to všechno vysvětluje!

Největší ministryně spravedlnosti v dějinách Česka Marie Benešová vážně zvažuje odvolání Zemana. Bohužel, nikoliv toho, který neměl být nikdy ani povolán, ale nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana. Ten se stal terčem jejího útoku poté, co vyjádřil na tiskové konferenci souhlas s prohlášením Andreje Babiše a Jana Hamáčka o ruské stopě v případu Vrbětice. Benešové vadí, že se k tiskovce „…nějak přimotal. Nevím, kdo ho tam pozval… a komu dělal garde…“ (cit.).

Zpětné zrcátko se ptá, kdo se ptal na názor ohledně Vrbětic Marie Benešové, když podpořila protistátní verzi Miloše Zemana. Že garde dělala některému z velících důstojníků na ruské ambasádě, je nasnadě.   

Podivuhodný byl komentář Marie Benešové také k dotacím, které byly Agrofertu vyplaceny z peněz daňových poplatníků. Paní Benešová myslí, že by se jim vracet neměly, protože by to bylo nespravedlivé, když Agrofert pro tuhle republiku pracuje a vytváří hodnoty… Paní ministryně má za to, že by nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman měl být pro své počínání vyšetřován orgány a odvolán. Zpětné zrcátko má za to, že by ministryni spravedlnosti za její výroky měly být vyšetřeny orgány a ona být poté hospitalizována na některé z psychiatrických klinik.  

Média v posledních dnech věnovala značnou pozornost výstupu Miloše Zemana v Televizi Prima a jeho nechutným urážkám na úkor moderátorky Terezie Tománkové. Předmětem diskuzí byly i způsoby, kterými měla podle komentátorů moderátorka reagovat na jeho buranské chování. Návrhy se pohybovaly na linii různých stupňů ohrazení se – až po její odchod ze studia. Zpětné zrcátko se domnívá, že reakce adekvátní ponižujícím hrubostem, kterými ji Zeman častoval, by byla jediná – vstát, obejít stůl, uchopit držadla kriplkáry bezmocného Zemana a bez jediného slova jej vytlačit ze záběru kamer na chodbu čelem do rohu u toalet a tam ho nechat osudu, aby vychladnul. Věc se má ale tak, že to, co neudělala Tománková, bychom mohli udělat my ostatní. Možná nejen mohli, ale měli!              

Podle serveru CNN Prima News pracuje Kreml na seznamu nepřátelských zemí, jejichž ambasády nebudou smět zaměstnávat ruské občany. Moskva tak reaguje poté, co se provalilo ruské pozadí kauzy Vrbětice. Na seznamu nepřátel jsou USA, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Gruzie, Ukrajina, Polsko, Austrálie, Velká Británie a díky bohu i Česko, brzy prý přibude i Kanada. „Kreml zvažuje i ekonomické sankce proti Česku mj. omezením dovozu českého zboží, např. piva do Ruska, protože „bezprecedentní agresivní jednání Prahy nelze nechat bez odpovědi“. Podíl českého vývozu do Ruska je dlouhodobě na výši 4,3 % z celkového exportu a v únoru 2021 klesl dokonce až na 2 %, takže se zdá, že tu ránu přežijeme. Horší rána než zákaz vývozu českého piva do Ruska by rozhodně bylo nařízení dovozu ruského piva k nám a povinnost ho pít!

Tomio Okamura v parlamentní debatě prohlásil, že pokud by ho jako bezmocné dítě měl adoptovat stejnopohlavní pár, raději by skočil z okna. Zpětné zrcátko si je jisto, že dotyčný pár by raději vyskočil z okna sám, než by adoptoval takového blba!

A to je všechno, co jsem dnes zahlédl ve Zpětném zrcátku, váš Vladimír Mertlík

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.