Přemek Podlaha na cestě k internetové slávě | Reflex.cz
nahoru
Pavlína Wolfová bloguje

Přemek Podlaha na cestě k internetové slávě

Pavlína Wolfová12. dubna 2011 • 12:00
Přemek Podlaha a zlaty ručičky
Přemek Podlaha a zlaty ručičky
• foto: 
Youtube.com

PhDr. Přemek Podlaha, CSc., proslul jako publicista a moderátor pořadů pro kutily. Pracoval na tom od roku 1975, kdy začal uvádět Zemědělský magazín, a pak přes drobné odbočení k soutěžení v televizní hře Deset stupňů ke zlaté se vracel opakovaně v různých variacích k motyčkám a křovinořezům. Nemohl jinak, jsme, historicky vzato, národ vynucených kutilů.

Podlaha dokázal v časech socialismu oslovovat jak drobné zahrádkáře úspornými konvemi (jejichž kropítko má propustné jen dvě dírky, čehož dosáhnete, když zbývající ucpete, jak radí pan Jaroslav), tak nadšené pěstitele marihuany svými okenními skleníky do paneláku (tento výborný nápad nám poslala Marie z Přelouče).

 

Sexem proti korupci. Ruské dívky vědí jak na to
far 11. dubna 2011 • 23:03

Sexem proti korupci. Ruské dívky vědí jak na to

Podlahova zahrádkářská, houbařská osvěta si vysloužila obaly známých Receptářů, Receptářů nejen na neděli, několika Kuchařek z receptářů a v neposlední řadě buklet cédéčka Písničky z receptáře. Prolnula se Československou pak veřejnoprávní Českou televizí, pouť nezakončila ani v komerční televizi, ale našla ohlas i v rozhlasové podobě. Nyní dobývá Přemek Podlaha Internet. Překvapivě satirou střihu České sody. Jeho za léta neměnící se projev agrointelektuála mu dává v oblasti internetového humoru podle mě velkou budoucnost. Ostatně, zlaterucicky.cz, posuďte samy.

 

 

Nečas neumí počítat a Kalousek by se měl omluvit Bártovi
Petr Holec 11. dubna 2011 • 22:08

Nečas neumí počítat a Kalousek by se měl omluvit Bártovi

 

 

Výrobce kondomů Durex do vlády!
Jiří X. Doležal 11. dubna 2011 • 22:16

Výrobce kondomů Durex do vlády!

 Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější