Výrobce kondomů Durex do vlády! | Reflex.cz
nahoru
JXD kope za vás

Výrobce kondomů Durex do vlády!

Jiří X. Doležal12. dubna 2011 • 08:00
Kondom
Kondom
• foto: 
Profimedia.cz

Exministr Vít Bárta nastolil v české politice nový diskurs: Do sněmovny kandidují právní osoby jako ABL. Proto bych rád viděl v politice i našeho tradičního výrobce prezervativů!

Když už má v České republice bezpečnostní agentura tři ministerstva, chápu jako národní hanbu, že jedna z nejužitečnějších a nejprospěšnějších věcí, kondomy, nemá dostatečnou politickou reprezentaci. Tedy - nikoliv kondomy samé, i když v politice by bylo na co je natáhnout, ale jejich výrobce.

 

USA? Banánová republika!
Miroslav Cvrček 11. dubna 2011 • 14:07

USA? Banánová republika!

 

Oznámila Petra Paroubková vznik nové strany Jiřího Paroubka?
Viliam Buchert 11. dubna 2011 • 12:49

Oznámila Petra Paroubková vznik nové strany Jiřího Paroubka?

ABL, jak známo, držela ministerstvo dopravy, vnitra a školství. To je - zvlášť to vnitro - vzhledem k předmětu podnikání ABL v pořádku. Věci veřejné zároveň mají námitky k osobě současného ministra financí Miroslava Kalouska. Proto by při chystané rekonstrukci vlády měl ministra financí v jeho křesle nahradit člověk jmenovaný Durexáky.

 

Akty X: Obnažené dívky v panenské přírodě
Reflex.cz 11. dubna 2011 • 11:26

Akty X: Obnažené dívky v panenské přírodě

 

Toto křeslo by bylo nejen výrazem hluboké vděčnosti celého národa k této firmě. Zároveň by jmenování takového kandidáta zajistilo, že stejně jako u kondomů, neunikne ze státního rozpočtu ani spermie. Proto prosím premiéra Nečase, aby můj návrh zvážil, a management kondomů Durex, aby důkladně vybral, koho na tak významný post ze svého středu vyslat.



Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,800
29,610
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější