nahoru

Televizní texaský ranger Chuck Norris se stal skutečným texaským rangerem

Adam Kolář 4. prosince 2010 • 09:25
Chuck Norris
Chuck Norris
• foto: 
Sony Pictures

Chuck Norris toho dokázal mnoho. Hrát Walker Texas Rangera, být středem většiny vtipů, hrát sama sebe ve filmu Dodge Ball a dostat se na každý billboard v Česku v jedné ne úplně pochopitelné reklamní kampani.

 

Nyní se však Chuck vrací do vyjetých kolejí, a řemeslo, které mu na televizní obrazovce šlo nejlépe, bude praktikovat i v reálu. Chuck Norris totiž převzal od guvernéra Texasu, Ricka Perryho, čestný titul Rangera. Z toho plyne jediné - ať vás ani nenapadne po dnešku páchat v Texasu cokoliv nezákoného. Teď jdou totiž žerty stranou. Norris je opravdový Ranger. Bonus pro Česko z toho plyne jediný - budeme mít další tucet nových vtipů o Chucku Norrisovi. Hurá.

 

 

Následuje několik užitečných rad, jak se stát Walker Texas Rangerem. Chuck Norris vám předvede, jak se to podařilo jemu.

 

1. Musíte přeprat grizzlyho, abyste zachránili krásnou dámu v lese.

 

2. Zastavit prchající lupiče z banky čelním nárazem je na denním pořádku.

 

 

3. Ochutnat kus zeminy a tím rozlousknout celý případ je samozřejmostí.

 

4. Pokud nezastavíte ujíždějící automobil beze zbraně, tak to rovnou vzdejte.

 

 

5. Když narazíte na padoucha, který vás bude honit v armádní helikoptéře, musíte ho donutit přistát a odhodit zbraň a dát mu pořádnou nakládačku.

 Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.