nahoru

Kazašský kulturista a herec požádal o ruku plastovou pannu, „randili“ spolu osm měsíců

jkn20. prosince 2019 • 11:05
Kazašský kulturista a herec požádal o ruku plastovou pannu, „randili“ spolu osm měsíců
foto: Instagram yurii_tolochko

Po osmi měsících „randění“ uchopil kazašský kulturista, účastník siláckých soutěží a herec Juri Tolochko svou příležitost za silikonové pačesy a požádal o ruku svou realistickou pannu – figurínu, která primárně slouží k uspokojování sexuálních potřeb. Jeho nastávající má jméno Margo. Milenci spolu vedou společenský život, navštěvují bary, kluby, kina i restaurace. „Margo vařit neumí, ale ráda jí,“ tvrdí Tolochko. Její oblíbená kuchyně je prý gruzínská. Zdá se, že Jurimu přeskočilo v hlavě koleček o něco víc, tvrdí totiž také, že se u jeho silikonové milé rozvinul komplex, který „museli vyřešit plastickou operací“. Ano, figurínu skutečně operoval plastický chirurg.

„Když jsem její fotky sdílel na sociálních sítích, hodně lidí kritizovalo její vzhled. Mělo to za následek komplex, který jsme se společně rozhodli řešit plastickými operacemi. Hodně se změnila. Nejdříve to pro mne bylo těžké přijmout, ale časem jsem si na její nový vzhled zvykl,“ uvedl Tolochko.

Ten také prozrazuje, že se jako většina párů občas nevyhnou hádkám. „Margo někdy sprostě nadává, uvnitř je to ale křehká dívka.“ Křehká a silikonová, dodáváme my.

jkn
Diskuse ke článku