Vychutnejte si nový rozměr zážitků s chytrým telefonem Xperia 10 od Sony | Reflex.cz
nahoru

Vychutnejte si nový rozměr zážitků s chytrým telefonem Xperia 10 od Sony

Komerční prezentace17. dubna 2019 • 00:00
• foto: 
Sony Mobile Communications AB

Podlehněte inovativnímu bezrámečkovému designu nového smartphonu Xperia 10 Plus od Sony. Telefon disponuje 6,5palcovým širokoúhlým displejem s unikátním poměrem stran 21:9. Díky těmto rozměrům perfektně padne do ruky. Navíc se nová Xperia 10 Plus umí přizpůsobit současnému rychlému životnímu stylu.

Díky snadnému používání dvou aplikací najednou v režimu rozdělené obrazovky totiž zvládnete více věcí současně. Můžete tak psát zprávy a zároveň sledovat svá oblíbená videa.

Pořiďte úchvatné snímky duálním fotoaparátem

Hlavní duální fotoaparát s 12 a 8MP s možností využití kreativního efektu Bokeh vám umožní pořizovat kvalitní snímky i profesionální portréty s rozmazaným pozadím. Detaily zachytíte pomocí dvojnásobného optického zoomu. Přední 8MP fotoaparát vytvoří perfektní selfie. Navíc stabilizace obrazu SteadyShot zajistí plynulost pohybu videí, která lze nahrávat ve 4K HDR.

Foto 

Ponořte se do hloubek oblíbené hudby

Hudební fanoušci ocení kvalitní zvuk nové Xperie 10 Plus. Díky technologiím Hi-Res Audio a DSEE HX budou všechny skladby znít věrně jako originální nahrávky. Technologie Smart Amplifier přináší bohatší a hlasitější zvuk s vylepšenými basy. Streamování s podporou codecu LDAC zajistí plynulé přehrávání hudby při bezdrátovém poslechu, abyste si mohli vychutnat ničím nerušený poslech svých oblíbených skladeb kdekoli.

Užijte si maximální výdrž baterie

Displej Xperia 10 chrání povrch Corning® Gorilla® Glass 5 s vysokou odolností a tvrdostí, který skvěle doplňuje elegantní kovový povrch těla. Zvolit si můžete z černé a námořnické modré barvy. Na baterii s kapacitou 3 000 mAh se můžete spolehnout po celý den i díky chytrému režimu STAMINA. Nikdy se tak nestane, že se vám Xperia 10 Plus vypne, když ji nejvíce potřebujete.

Více na https://www.sonymobile.com/cz/

Foto 

 

 

 

 

 

Komerční prezentaceVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Kurzy měn
25,750
23,060
29,310
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější