Seznamte se s druhy aquamatů - nápojových automatů na vodu! | Reflex.cz
nahoru

Seznamte se s druhy aquamatů - nápojových automatů na vodu!

Komerční prezentace14. února 2019 • 00:00
• foto: 
Crystalis

Aquamat je zařízení, se kterým jste se ve svém životě již pravděpodobně setkali. Zvláště pak v dnešní době, kdy se stávají oblíbeným trendem. Velmi praktické využití mají zejména v kancelářích, veřejných prostorech ale i domácnostech - své místo si zkrátka najdou téměř kdekoliv.

Na trhu jsou v současnosti k dispozici nejrůznější modely se specifickými funkcemi, designem a ergonomickými vlastnostmi. A právě proto je třeba předem vědět, který druh je pro vás tím pravým.  

Pramenitá voda CrystalisPramenitá voda CrystalisFoto Crystalis

Obecně jsou ale nápojové automaty na vodu velmi dostupné. A to i cenově. Pojďme se proto nyní podívat jak jednotlivé zařízení fungují. V základu je rozdělujeme na:

·        výdejníky na vodovodní řad

·        výdejníky na barely

·        výrobníky sodovky

Výdejníky na vodovodní řad

Základním mechanismem těchto výdejníků je napojení přímo na vodovodní potrubí. To mimo jiné znamená, že se v tomto případě čerpá voda kohoutková. Použití vodních filtrů je proto nezbytné. Proč? Tato voda pochází z povrchových zdrojů. Mimo to, že může obsahovat pevné nečistoty, je také v čističkách vystavena dezinfekci chlorem – ten z ní odstraňuje toxické látky a bakterie. To všechno se následně může projevit na její celkově kvalitě. Filtrační zařízení ve watercooleru všechny nežádoucí látky zachytí a vodu učiní krystalicky čistou.   

Výdejníky na barely

Zdrojem tohoto zařízení je barel s pitnou vodou. Výhodou je, že není potřeba využívat vodní filtry. Pramenitá voda od osvědčených dodavatelů je totiž skutečnou zárukou kvality. Pro lidský organismu znamená přidanou hodnotu z důvodu vyváženého minerálního složení – bohatého na vápník a hořčík.

Výdejník barelové vodyVýdejník barelové vodyFoto Crystalis

Samotný barel má objem 18,9l a je zcela vratný. To je samo o sobě významným opatřením v otázce redukce plastů.

Výrobníky sodovky

Jak už je z názvu patrné, tyto výdejníky jsou vybaveny zásobníkem na perlivou vodu. Jedná se tak o zajímavou alternativu pro všechny příznivce bublinkových nápojů. Výrobník sodovky ale samozřejmě disponuje všemi standardními funkcemi včetně stáčení vody neperlivé.

Zajímá vás více? Přejděte na http://www.crystalis.cz/.

 

Komerční prezentaceMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne
PREMIUM X Nejmladší z „chvilkařů“: Kdo je Kryštof Zapletal, jeden z hlavních organizátorů demonstrace na Letné?
PREMIUM X Vztyčení majáku: Památník Tomáše Bati ve Zlíně se znovu probudil k životu
PREMIUM X Nezbytná sada demonstranta: Vyjádřete nesouhlas s Babišem originálními plakáty od Reflexu!

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější