nahoru

Sony představila nejnovější Xperii XZ3

Prezentace klienta 26. září 2018 • 00:00
Sony představila nejnovější Xperii XZ3
foto: Sony Mobile

Společnost Sony Mobile přichází na trh s novou vlajkovou lodí Xperia XZ3 s inovativním, tenkým bezrámečkovým designem, který perfektně padne do vaší ruky. Telefon s rozlišením QHD+ disponuje unikátním 6palcovým zaobleným 3D displejem HDR OLED 18:9, který staví na technologiích televizorů BRAVIA® TV a vy si tak přehrajete videa v maximální kvalitě s hlubší černou, ostřejším obrazem a živějšími barvami. Podmanivý zážitek ze sledování je umocněn reproduktory S-Force Front Surround Sound, které jsou ještě hlasitější než dříve a také Dynamic Vibration Systemem.

Zaznamenejte to

Díky 19MP hlavnímu fotoaparátu Motion Eye™ a 13MP přednímu fotoaparátu budou všechny vaše snímky vypadat fantasticky. Videa můžete nahrávat ve 4K HDR nebo vyzkoušet

Super slow motion ve Full HD s 960 snímky za sekundu. Abyste se nikdy nenudili je tu vylepšená pokročilá funkce 3D Creator nově s výrazy obličeje. Nejen při focení oceníte odolnost telefonu proti vodě i prachu s certifikací IP65/IP68 a Corning® Gorilla® Glass 5.

Foto Sony

Chytré technologie

Vlajková loď nově využívá chytré technologie, například spuštění Smart launch používající umělou inteligenci, se kterým už nikdy nezmeškáte ten správný okamžik, protože se fotoaparát zapne, když telefon zvednete horizontálně. Další chytrou technologií je Side sense, která nabídne vaše nejpoužívanější aplikace v daném místě a čase.

Foto Sony

Vybrat si můžete ze tří barevných variant pro každý styl - Black, White Silver, Forest Green

Více na https://www.sonymobile.com/cz/