nahoru

Sex v roce 2017? Chlípní smajlíci, knížky s vibrací a mobil, co vás uspokojí

red 28. prosince 2016 • 08:00
Sex v roce 2017? Chlípní smajlíci, knížky s vibrací a mobil, co vás uspokojí
foto: Profimedia.cz

V novém roce se trendy v sexu a erotických pomůckách inspirují hlavně moderními technologiemi. Na jedné straně se objevují zcela nové a neprobádané směry, jako například vibrátory ovládané na dálku přes mobilní telefon. Na druhé straně se tradiční způsoby kombinují s moderními postupy, které dosavadním erotickým zážitkům dodávají přidanou hodnotu. Významnou roli však hraje také praktická stránka pomůcek. Podívejte se, kterés exuální trendy si v roce 2017 rozhodně nenechat ujít.

Jedním z nových trendů pro nadcházející rok je odesílání SMS zpráv nebo zpráv v rámci online komunikátoru za doprovodu sexy smajlíků. Jestliže tedy chcete dát partnerovi či partnerce najevo, že máte chuť na sex, grafické vyobrazení erotických emotikonů je k dispozici na mobilní platformě Android s názvem Dirty Emojis HD a na platformě iOS pod názvem Sexymojis.

Dalším trendem jsou knihy s erotickým námětem doplněné moderními technologiemi. Revoluční koncept erotických e-knih propojených s chytrým vibrátorem patří mezi TOP trendy roku 2017. V průběhu čtení se prostřednictvím dotyků na obrazovku čtečky automaticky spustí zařízení zvané The Little Bird, díky čemuž získáte intenzivnější smyslový zážitek ze čtení.

Také na poli sexuálních pomůcek se do popředí dostávají ty, které nabízejí přidanou hodnotu. „Chytré vibrátory lze ovládat pomocí aplikace v mobilu, kde malováním prstem po obrazovce uživatelé kreslí vlastní křivku frekvence každého ze tří motorů, které jsou v zařízení instalovány. Předností je také gyroskopová technologie, která pomáhá stabilizovat vibrace, nebo ovládání vibrací rytmem hudby,” přibližuje Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon, který v tuzemsku testuje a prodává erotické pomůcky.

Oblíbené jsou také bezdrátové produkty na dálkové ovládání, jejichž kontrolu si partneři přenechávají navzájem. Kromě toho jsou populární nabíjecí pomůcky přes USB port, které šetří peníze za nákup baterií a jsou pro řadu lidí diskrétnějším řešením. Právě praktická stránka erotických pomůcek bude hrát v roce 2017 významnou roli. Podle magazínu Popsugar musí být erotické pomůcky flexibilní, voděodolné, s intuitivním ovládáním, magnetickým USB nabíjením, sofistikovaným designem a v diskrétním balení. „Poptávka je dnes také po hračkách, které ve skutečnosti jako erotické pomůcky nevypadají. Připomínají spíš módní doplněk nebo designovou ozdobu, kterou si lze vystavit na poličce v ložnici. Jsou to například vibrátory, které již nenapodobují pánské přirození, ale vypadají více jako futuristická dekorace, postavička z pohádky či rtěnka,” dodává Adam Durčák.

red


Klíčová slova: sex, erotika, erotické pomůcky, trendyDiskuse ke článku