nahoru

20 šokujících fotografií amerického milionáře, který oznámil kandidaturu na prezidenta

vib 22. září 2016 • 15:38
20 šokujících fotografií amerického milionáře, který oznámil kandidaturu na prezidenta
foto: Instagram

Má rád peníze (hodně peněz), krásné ženy (hodně žen), zbraně (hodně zbraní), zvířátka, dobrodružství a poživačný život. Američan Dan Bilzerian je zvláštní figurka, extravagantní milionář, jenž minulý rok oznámil svoji kandidaturu na prezidenta USA pro letošní podzimní volby.

Spekuluje se však, zda svoji kandidaturu myslel vážně, nebo to byl další reklamní tah, jak sám sebe více zviditelnit. V době oznámení své kandidatury nedosáhl na věkovou hranici nutnou pro úřad prezidenta, která je stanovena na 35 let.

Pokud jde o politické názory, tak kromě silné podpory vyzbrojování všech Američanů Bilzerian tvrdí, že půlka jeho někdejších arménských předků zahynula při genocidě, již na nich spáchali Turci. O žádných dalších politických aktivitách tohoto výstředního muže není nic známo.

Bilzerian je známým hráčem pokeru, ale peníze získal zejména od svého otce, který je má z různých finančních operací. Je také velkým provokatérem na sociálních sítích, kde dává na odiv svůj životní styl. Ostatně podívejte se sami. Zvláštní kandidát na prezidenta Spojených států.

vib
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.