nahoru

Jeden z nejslavnějších hokejistů světa, Rus Ovečkin, je zamilovaný – do Putina

Daniel Baret 26. února 2016 • 20:00
Jeden z nejslavnějších hokejistů světa, Rus Ovečkin, je zamilovaný – do Putina
foto: Instagram Alexandra Ovečkina

Jeden z nejlepších světových hokejistů současnosti, Rus Alexandr Ovečnik, miluje svoji vlast. Vždy, když může, rád reprezentuje na mistrovství světa či olympiádě. A má velmi silnou náklonnost i k ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Pravidelně o něm zveřejňuje informace na svém instagramu a také Putin se mu odměňuje „otcovskou láskou“. Kromě jiného udělil Ovečkinovi vysoké státní vyznamenání.

Ovečnik, hráč Washington Capitals, je i letos ve formě. Momentálně například vede tabulku střelců NHL. O svém soukromí informuje v poslední době především na instagramu. Kromě sportu tam rád dává fotografie s rodiči, loni na podzim zde informoval o svém zasnoubení s modelkou Anastasií Šubskou; a mimořádně často se tam objevuje jeho hrdina – Vladimir Putin.

Najdete zde Ovečkina s Putinem na tričku, video s novoročním Putinovým projevem nebo jen nevýraznou fotku ruského prezidenta, u které vynikající hokejista napsal: Náš prezident!!!!! A s pěti vykřičníky, aby to každému bylo jasné.

Ovečkin také prostřednictvím sociální sítě přál emotivně Putinovi k narozeninám a podporoval okupaci Krymu. Podívejte se na některé fotografie z instagramu hokejisty Alexandra Ovečkina.

Daniel Baret


Klíčová slova: hokej, Rusko, putinDiskuse ke článku