nahoru

Akty X: Tohle je první ochutnávka nahotinek z kategorie Akt v exteriéru

REDAKCE 24. dubna 2013 • 16:10
Akty X: Tohle je první ochutnávka nahotinek z kategorie Akt v exteriéru
foto: Darksome

Tradiční soutěž Reflexu je v plném proudu, do galerií přibývají soutěžní fotografie. V galerii najdete výběr fotografií z kategorie Akt v exteriéru.

 

Do kategorie Akt v exteriéru můžete své fotografie přihlašovat až do 8.července. Do té doby také probíhá hlasování čtenářů o nejlepší kus. Vzhledem k tomu, že venku to přestalo vypadat jako když smrt navštívila Mordor, je ideální doba k vytvoření nějakého pěkného aktu v přírodě.

 

Inspirovat se můžete jednou z již přihlášených fotografií, které najdete v této fotogalerii. Akty do soutěže potom můžete přihlásit zde.

 

 

 

Předešlých ročníků Aktů X se zúčastnily stovky lidí a někteří z nich se už prosadili i jako profesionální fotografové. Ve spolupráci s nimi připravujeme videoprojekt, který  se na webu Reflex.cz objeví začátkem května. Fotografujte, prohlížejte nahotinky a zůstaňte s námi.


REDAKCE


Klíčová slova: rxrx, redakceDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.