nahoru

Janečkovy šílenosti: Mnohoženství, okultismus i švindly v casinu

 • Jan Studnička 21. ledna 2022 • 15:00
  Janečkovy šílenosti: Mnohoženství, okultismus i švindly v casinu
  Matematik a podnikatel Janeček oznámil kandidaturu na prezidenta
  • foto: 
  ČTK

  Miliardář a matematik Karel Janeček oznámil svou kandidaturu na prezidenta České republiky. Oficiálně dnes, neoficiálně před pár týdny na “svém” Slavíku. Řekli jsme si, že se podíváme na ty nejbizarnější momenty Janečkovy minulosti, abychom viděli, kdo to vlastně chce být naším vrchním velitelem ozbrojených sil.


 • Rozchod na kameru

  Máme tady to boží video z roku 2013, kdy se reportérka ptá Karla Janečka, jak trávil Vánoce. A on před očima své tehdy čerstvé přítelkyně Miss Jany Doležalové přiznává, že hlavně teda s Markétou. Což je žena, se kterou má krásný otevřený vztah. Misska tím byla dost šokovaná a v podstatě od toho momentu dál měl matematik svůj vztah s modelkou spočítaný.

  Karel to měl vždy se ženami složité:

  Video se připravuje ...
  Miliardář Janeček: Pravda o jeho harému! Jsou do něj přijímačky?VIDEO Karolina Hošek, Tomáš Sovinský


 • Spaste plody!

  Svatba Karla Janečka a Lilie Khousnoutdinové. Svatba Karla Janečka a Lilie Khousnoutdinové.Foto Blesk:David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát

  Se ženami má ostatně excentrický miliardář problémy letité. Kromě toho, že střídavě je a není polygamista, jeho manželství taky stojí na dost nejistých základech. Přiznal se třeba, že svou druhou ženu si bral jenom proto, aby “zachránil svého syna!”, tedy aby dáma nešla na potrat. Se svou současnou manželkou, ženskou aktivistkou, publicistkou, designérkou a dulou (to je jako porodní asistentka, akorát bez zdravotnického vzdělání) kněžkou Lilií Khousnoutdinovou se brali nadvakrát. Jednou v roce 2017 budhisticky v Bhútánu a loni v kostele v Česku. Na svatbě byla mimo jiné i Olga Lounová, oddávala StarDance farářka Martina Kopecká a slib padl ve 12:21.

  Protože… matematika. 

  Video se připravuje ...
  Miliardář Janeček: Trable s rozvodem a velkolepé plány na další svatbu! Prý už posledníVIDEO Markéta Reinischová, David Turek


 • Matematika spasí svět

  Karel Janeček je jako matematik přesvědčen, že to, co napraví politiku v naší krásné zemi, je upravený volební model. Sám takový volební model vymyslel, říká mu D21 a je o rozdělování pozitivních i negativních bodů. Bojuje za něj už bezmála jednu dekádu, ale jediné místo, kam se mu ho podařilo prosadit, je Český slavík. A to díky tomu, že ho koupil. Ale řekněte, chcete vybírat politiky modelem, který říká, že Mirai je nejlepší česká kapela?

  Video se připravuje ...
  Prostor X: Rozhovor s Karlem JanečkemVIDEO Prostor X


 • Karel za ženy

  V roce 2019 se odehrála pobuřující událost, která se jako větrná smršť prohnala sociálními sítěmi. Z lobby pobočky Raiffeinsen bank vyhnal místní zřízenec kojící matku. Všichni jsme tím byli dotčeni, ale málokdo se cítil tak dotčen jako Karel Janeček, zachránce žen. Správně usoudil, že tohle je především jeho boj a pustil se na sociálních sítích s Raiffkou do ostrého sporu. 


 • Chrám dítěte

  Jak je vidno, ženská témata jsou Karlovi a jeho současné ženě blízká. Dokonce jsou jim natolik blízká, že se stali jakýmisi žánrovými influencery. Loni třeba kněžka Lilia zasadila svou placentu pod strom, aby uctila chrám, ve kterém vyrostlo její dítě. Je taky propagátorkou domácích porodů, které drtivá většina lékařů považuje za potenciálně velice nebezpečné. Ale doktoři vědí hovno. Ostatně…

  Video se připravuje ...
  Lilia Khousnoutdinova o narození syna Karla George: Rodila mezi dveřmi!VIDEO David Turek


 • Antivax superstar

  Už jsme zmiňovali Slavíka. To je sranda poměrně nedávná. Janeček se rozhodl, že když je to jeho pořad a běží živě, není důvod, proč by nemohl mít na závěr dezinformační proslov o škodlivosti očkování a o tom, jak nám hrozí covidová totalita. Ani hlavní spot na Slavíka nebyl o zpěvácích, ale o tom, jak Kája doslova vyskakuje z letadla, aby bojoval proti Velkému bratru. Ještě že se toho nedožil Karel Gott. Mimochodem!

  Video se připravuje ...
  Prostor X: Rozhovor s Karlem JanečkemVIDEO Prostor X


 • Erotické sny Karla Gotta

  Janeček postrádá Gottův obraz, ukradli ho zloději Janeček postrádá Gottův obraz, ukradli ho zlodějiFoto archiv

  Jako každý správný miliardář i Karel Janeček je sběratelem umění. Jedním z jeho vzácnějších kousků byl i obraz Karla Gotta z cyklu Čas něžností. Údajně je maloval podle svých erotických snů. Janeček si chtěl po přestěhování obraz vyzvednout ve svém skladu a pověsit doma, ale ukázalo se, že mu ho někdo štípnul. To jen kdyby vám Janeček připadal jako záporák z Dannyho parťáků… tak je. 

  Video se připravuje ...
  Nešťastný miliardář Janeček: Ukradli mu Gottovy nahotinkyVIDEO Václav Burian


 • Voko bere

  Karel Janeček tvrdí, že miluje riziko, ale neuznává hazard. Což je zvláštní, protože sám vytvořil jeden z nejefektivnějších blackjackových simulátorů na světě a sám se ocitl v takzvané Griffin Book, tedy blacklistu velkých casin. Není fér hrát proti někomu, kdo má v hlavě kalkulačku.

   

   

   


Jan Studnička, -psp-Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře