nahoru

Inflace, zdražování, zadlužování. A Alena dál vesele vyvádí!

mc 21. září 2021 • 20:00
Ministryně Schillerová rozhazuje kudy chodí
• foto: 
čtk, koláž reflex.cz

Blíží se volby (ano, víme, už to je ohraný, ale vydržet to ještě necelý tři týdny), a tak vláda rozhazuje peníze, jak kdyby byla Rockefeller. A nejen vláda, samozřejmě i kandidující strany slibují, komu přidají. A možná budeme velice brzo rádi, protože ta tisícovka k důchodu bude mít za chvíli hodnotu tak půlky chleba. V posledních týdnech nás totiž všechny trápí inflace. Nás všechny krom Aleny Schillerové. Více v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv. 

Alena si prostě postavila hlavu a začala do práce kecat nezávislé centrální bance. Nepřeje si totiž razantní zvýšení úrokové sazby, které nás má nějakým způsobem ochránit před hyperinflací. Dokonce je před tím varovala! Sama přitom moc dobře ví, že inflace poroste ještě dalších x-měsíců a líp na tom budeme až za dva roky. Teda...s její „pomocí“ bychom to viděli spíš na deset až patnáct let. A bůhví jestli.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.