nahoru

Vrah pultíků Volný a jeho balíková princezna Lipovská si na vás už brousí zuby

mc 20. září 2021 • 20:00
Hana Lipovská
• foto: 
Twitter

Už jenom 19 dní! Ano, dámy a pánové, z našich 100 dní Sodomy už bylo řádně ukousnuto a my se blížíme do finiše. Potíž je v tom, že to co nás čeká po volbách bude možná ještě horší, než to čeho jsme svědkem v posledních dní. Třeba Lubomír "rozbij půlku sněmovny" Volný a jeho dream team v čele s Hanou Lipovskou, která bude dost možná brzo bez práce. Nesmíme ale zapomenout ani na Janu Bobošíkovou, který už je všechno jasný a vyhlíží novou oběť na příští volby. Nejsou to ale jediní zoufalci, kteří budou usilovat o vaše hlasy. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Jen o chlup lepší než Volný Blok jsou lidovci, ale z velké části za to můžou poděkovat koalici s ODS. Je minimálně ale dost vtipný sledovat jejich šéfa Mariána Jurečku, tak skáče jak čertík z krabičky a myslí si, že s preferencema, jejichž číslo je nižší než počet jeho sexuálních partnerek, udělá díru do světa. Nebo přinejmenším do Babišovy budoucí vlády.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.