Lídři Pirátů a STAN Ivan Bartoš a Vít Rakušan

Lídři Pirátů a STAN Ivan Bartoš a Vít Rakušan Zdroj: Facebook/Vít Rakušan

Jak opepřit vyčpělý vztah? Piráti a Starostové si přizvali výpomoc do trojky

Vemte Piráta a Starostu, zasypte je horou lásky a vyvaříte z toho koalici nebo chcete-li manželství. Jenže ani tenhle svazek není bez problémů. Zpočátku to mezi nimi klapalo jedna radost, jenže jako spousta jiných manželství, i tohle tak trošku vyšumělo, Pirát i Starosta se změnili, začali mít jiné zájmy a už to prostě není ono. A tak se k nim připojí ještě jeden muž, který jim to partnerství má pomoct zase rozjet. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Koalice Pirátů a Starostů začala v posledních týdnech ustupovat z popředí zájmu voličů, kam se opět vydral Andrej Babiš. U PirStanu je ten problém, že vlastně moc nevědí, co chtějí - cílem jejich politické kampaně jsou zejména mladší lidé, nejjednodušší je proto nabízet opak toho co Babiš. Jenže ono to tak úplně nefunguje, když z toho vznikne mišmaš alá dort Pejska a Kočičky.

A tak, když je teď tak moderní ta polyamorie, tak si koalice přizvala do vztahu specialistu na marketing Pavla Charváta, který pracoval pro ODS, TUP09 a ČSSD. Když se ale podíváme, kde jsou ty strany teď, tak asi můžeme PirStanu zamávat na rozloučenou.