nahoru

Kdo je muž, který udělal Babišovi na hlavě vaječnou omeletu?

mc 11. srpna 2021 • 17:30

Vajíčkový Herkules, který se neposadí na zadek ani z těžkooděnců, natožpak z premiéra. Muž, který trefil Andreje Babiše při autogramiádě vajíčkem, nepřekvapivě patří k tzv. vlastencům, kteří se rádi na sociálních sítích schovávají za hesla jako je „pravda a mír“. Přitom se ale v duchu těchto hesel sami moc nechovají... Na sondu do duše „českých vlastenců“ a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: Andrej Babiš, síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.