nahoru

Osvobozený Rittig si užívá plnými doušky: Vítězný taneček s šampaňským!

mc 27. července 2021 • 14:15

Ivo Rittig si loni opět vyslechl zprošťující verdikt v takzvané jízdenkové kauze pražského dopravního podniku, kterému podle obžaloby vznikla skoro půlmiliardová škoda, a tak má proč slavit. A lobbista to zjevně umí roztočit! Na sociální síti opět ukázal svůj „vítězný“ taneček s lahvemi šampaňského a jak vidno,  život si užívá plnými doušky. Na Rittigův taneček a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: Ivo Rittig, síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.