nahoru

Magnetický čip po očkování slouží k uspávání lidi! Rohypnol by byl levnější

mc 23. července 2021 • 18:10
Magnetický čip po očkování slouží k uspávání lidi! Rohypnol by byl levnější
• foto: 
Mall TV

Páteční okénko do konspiračních teorií na sociálních sítích se tentokrát opět vydařilo. Máme důkaz, že při očkování dostanete i magnetický čip! Video z diskotéky svědčí sice jen o tom, že pánové jsou spocený jak opice v pralese, ale když se na ně člověk pořádně podívá, je klidně možný, že vás zmagnetizuji i piko. A účel onoho čipu? Bude prý možné lidi uspat při vysílání určité frekvence. Jako nechcem vám do toho kecat, ale určitě bude levnější týpkům hodit něco do točenýho Braníku, než je zdlouhavě čipovat. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.