nahoru

Marta Jandová a její fanoušci udělají vtip z všeho. I z Jitky Čvančarové

mc 21. července 2021 • 16:30
Marta a její nevtipná parta uvádějí: Srandovní historky s celebritou
• foto: 
Mall TV

Není dne, kdy by ze sebe celebrity na sociálních sítích neudělaly osla. Tentokrát je v hledáčku Marta Jandová se svým smysluplným požadavkem na své fanoušky. Toužila slyšet vtipnou historku s celebritou. Aby nezůstala pozadu, sama jednu připoojila, ale vtip aspoň nám jaksi uniká. Její fanoušci na tom ovšem jsou se smyslem pro humor zhruba podobně. Nejlepší historka zní takto: "Jitka Čvančarová!" Mnoho dlaších srandovních storek si poslechněte v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.